Díky za vaše komentáře k nové titulce - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Díky za vaše komentáře k nové titulce

9. ledna 2009, 00.00 | Rádi bychom poděkovali všem, kdo nám pomohli s laděním nové titulní stránky. Věřte, že vaše připomínky padly na úrodnou půdu. S příchodem nových služeb se dočkáte i nového designu MujMACa.

Rádi bychom touto cestou poděkovali stovkám čtenářů MujMACa, kteří si našli čas a odpověděli v anketě týkající se nové titulní stránky. Díky vaši příspěvkům jsme odladili několik drobností a hlavně posbírali řadu důležitých podmětů pro další práci. Věřte, že nešlo letos o jedinou změnu a všechny vaše připomínky budou využity.

Již nyní je jasné, že MujMAC čeká řada změn, které se nebudou týkat jen titulní stránky. V první řadě se shodujeme s většinou z vás, že je na čase rozšířit stránku a využít lépe rozlišení dnešních displejů. S tím bude souviset i modernizace grafické podoby a úprav se dočká i logo, které pamatuje start serveru v roce 2000. Nicméně tyto změny bychom rádi zapracovali až s příchodem některé z nových služeb, protože dobře víme, že důležitější než nový design je hlavně pestřejší a kvalitnější obsah.

S tím souvisí i to, že pokud jste se v rámci ankety nepřihlásili ke spolupráci, ale máte o ní zájem, můžete tak udělat kdykoli! Stačí se ozvat na redakce (zavináč) mujmac.cz.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Novinky  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: