Informace - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

Recenze: Microsoft Outlook 2011 for Mac

29. dubna 2011, 00.00 | Poštovní klient Outlook. Program, kvůli němuž si stále především firmy pořizují celý balík Office. Má smysl jej používat i mimo korporátní sféru? A jak si vede při aplikaci metod jako je GTD?

 

 

 

Gelaskins – dejte svému zařízení šmrnc

28. dubna 2011, 00.00 | Gelaskiny nabízejí možnost nalepit si na MacBook, iPad či iPhone ochranou fólii s originálním grafickým motivem. Jakou jsme udělali s tímto osvědčeným americkým produktem praktickou zkušenost?

 

 

 

iOpravna

 

 

 

Další informace o vlastnostech Mac OS X Lion

27. dubna 2011, 00.00 | AppleInsider podrobněji popisuje novinky ovládání Mac OS X Lion. Uživatelské rozhraní Lionu odstraňuje velkou část vzhledových prvků rozhraní Aqua. Preview 5.5 Lionu umožňuje prohlížení dokumentů Office a rozšiřuje možnosti anotování PDF souborů. A Lion také získal nové slovníky a vylepšil nástroje pro práci s nimi.

 

 

 

Pověsti o nových Macích

27. dubna 2011, 00.00 | Modernizované iMacy by mohly přijít na trh již příští týden. Výroba nových MacBooků Air má začít příští měsíc. A další generace MacBooků Pro prý bude mít přepracovanou konstrukci pouzdra.

 

 

 

Nové softwarové aktualizace Applu pro Macy

27. dubna 2011, 00.00 | Aktualizace firmwaru pevných disků iMaců řeší potíže s jejich spouštěním. iPhoto 9.1.2 opravuje řadu menších chyb. A vyšla oprava problému s OpenType písmy v Mac OS X 10.6.7.

 

 

 

Programování pro iOS - 39. UIPopoverController

27. dubna 2011, 00.00 | V minulém dílu našeho seriálu jsme dokončili popis základních služeb řídicího objektu pro "tab bar" a také jsme si sestavili jednoduchou testovací aplikaci. Dnes kód této aplikace rozšíříme o použití třídy UIPopoverController.

 

 

 

Když je Apple nemocný 1.

27. dubna 2011, 00.00 | Přestože produkty Apple mají dlouhodobě pověst spolehlivých výrobků, čas od času se stane, že něco přestane fungovat. Co můžete udělat, než vyrazíte do servisu, jak je to se zárukou a co se vlastně s vaším zařízením při opravě děje, zjistíte v prvním díle našeho nového seriálu.

 

 

 

Reportáž: Jak se dělá zvuk

26. dubna 2011, 00.00 | Nizozemský Philips si v oblasti audio a videotechniky jde tak trochu vlastní cestou. Někdy se mu to vyplácí, jindy šlápne vedle. Podívali jsme se do centra zvukových inovací v Belgickém Leuvenu a zjistili, že přinejmenším s vývojem přístrojů pro reprodukci zvuku, to u Philipsu myslí vážně.

 

 

 

Digit #64: Online neřesti: Sex, hazard, spam a špiclování iPhonem

26. dubna 2011, 00.00 | Dnešní díl není nijak bulvární, jak by se mohlo z titulku zdát. Jen jsme prostě nemohli nechat bez komentáře několik zdánlivě velkých internetových kauz z poslední doby. Proč FBI zavírá pokerové on-line herny, a může v tom vůbec uspět? Dokáže stát omezit nabídku sexu či spam na internetu? A opravdu máte pocit, že vás Apple špicluje prostřednictvím iOS zařízení? Nebo to jen média vyrábějí další bubliny?

 

 

 

Strana výpisu

... 33 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: