Informace - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

Recenze: MotionX GPS

22. března 2011, 00.00 | Nedávno jsme se zabývali aplikací GPS Kit. Nyní se podíváme na jeho úhlavního konkurenta, program MotionX GPS pro iPhone respektive MotionX GPS HD pro iPad. Software se dopracoval již verzi 15 a nestojí za ním nikdo jiný, než známý programátor, novátor, hudebník a mořeplavec Philippe Kahn.

 

 

 

Stručné zprávy o iPadu 2

21. března 2011, 00.00 | Pravděpodobná chyba v termínu zahájení prodeje na české stránce iPadu 2 vyvolala značný rozruch. Na iPad 2 se v USA stále ještě stojí fronty. A WiFi a 3G verze iPadu 2 se zřejmě kvůli rozdílům ve svých pouzdrech citelně liší v kvalitě zvuku nahrávaného jejich mikrofony.

 

 

 

Novinky Lionu pro bezdrátové sítě

21. března 2011, 00.00 | Mac OS X Lion nabízí také novou diagnostickou utilitu pro WiFi připojení a umožní automatizovat síťové zabezpečení podobným způsobem jako v iOS.

 

 

 

Možné potíže s novými MacBooky Pro

21. března 2011, 00.00 | Některým uživatelům nových MacBooků Pro bliká obraz na připojených 24palcových monitorech LED Cinema Display. A potíže byly hlášeny též s funkcí iTunes Home Sharing, ty však zřejmě souvisejí spíše s iTunes než s novým hardwarem.

 

 

 

iMovie 11 - 8. Export a sdílení videa

21. března 2011, 00.00 | Jakmile je projekt hotový, nic nebrání tomu, abyste jej vyslali do světa. Poslední díl seriálu o iMovie 11 pojednává o expotu videa na DVD, do dalších formátů a samozřejmě na internet.

 

 

 

Zprávy o softwaru pro Macy

18. března 2011, 00.00 | Nové video stručně představuje vlastnosti předběžné verze Mac OS X Lion. Apple uvolnil novou aktualizaci ovladačů tiskáren Brother pro Snow Leoparda. Filemaker Inc. vydala čtvrtou verzi osobní databáze Bento, nabízí ji též v Mac App Store. A utilita správy schránky Clips 2.0 (dostupná výlučně v Mac App Store) přináší nové uživatelské rozhraní.

 

 

 

Zprávy o iPhonu

18. března 2011, 00.00 | CDMA iPhone 4 se prodává též v Jižní Koreji. Přibývá náznaků brzkého zahájení prodeje bílého provedení iPhonu 4. Přicházejí také zprávy o údajných vlastnostech chystaného nového modelu iPhonu. A nový iPhone zřejmě nebude vybaven NFC snímačem.

 

 

 

Programování pro iOS - 33. Řídicí objekt pro strom

16. března 2011, 06.00 | V představování specifických řídicích objektů rámců se dnes podíváme na další – na třídu UINavigationController.

 

 

 

Zprávy o Mac OS X

16. března 2011, 00.00 | Apple uvolnil osmou beta verzi Mac OS X 10.6.7. A AppleInsider blíže popsal technologii AirDrop v Mac OS X Lion, jež umožní snadné sdílení souborů přes WiFi připojení.

 

 

 

Dění okolo iPadu

16. března 2011, 00.00 | Potíže s dodávkami iPadu 2 stále přetrvávají. iFixit rozebrala také ochranný kryt Smart Cover. Macworld provedl další testy iPadu 2 a objevily se nové informace o SoC čipu Apple A5 v něm použitém. A podporu gest čtyř a pěti prstů na iPadu v iOS 4.3 lze aktivovat přes Xcode.

 

 

 

Strana výpisu

... 40 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: