Informace - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

Modernizované MacBooky Air by mohly dorazit v červnu či červenci

20. května 2011, 00.00 | Nové MacBooky Air s procesory Sandy Bridge se údajně začnou vyrábět koncem května, do prodeje přijdou někdy mezi červnem a červencem. A mezitím okolo rozhraní Thunderbolt, jež by mohly dostat, vznikla řada dohadů a nejasností.

 

 

 

Zprávy týkající se iPhonu a iPadu

18. května 2011, 00.00 | V bílém iPhonu 4 došlo i k drobným vnitřním změnám. Pokračují dohady o nástupci iPhonu 4, změny možná nebudou příliš rozsáhlé. V Asii se objevily fotografie ochranného pouzdra a fotoaparátů nového iPhonu. Přetrvává nejistota ohledně nasazení NFC hardwaru v příštím iPhonu. Apple předložil návrh standardu ještě menších SIM karet. iPad 2 se v Asii setkal s ohromným zájmem zákazníků. A Samsung předvádí displej pro tablety s rozlišením blížícím se displejům Retina.

 

 

 

Programování pro iOS - 42. UISplitViewController

18. května 2011, 00.00 | Dříve, než se pustíme do podrobného výkladu služeb, možností, výhod a také nedostatků a nedomyšleností nového vývojového prostředí Xcode 4, dokočíme naši současnou sekci věnovanou řídicím objektům rámců. Moc nám toho zde již nezbývá.

 

 

 

Nové softwarové aktualizace Applu pro Macy

18. května 2011, 00.00 | Aktualizace Digital Camera RAW Compatibility Update 3.7 přidává podporu pěti dalších fotoaparátů. A dále vyšla aktualizace ProKit 7.0 pro společné komponenty profesionálních aplikací Applu.

 

 

 

Digit #65: Jak se dělá mikro-fotobanka

17. května 2011, 00.00 | Tentokrát má Digit dvě části. V první se věnujeme aktualitám kolem MS, Skype, Googlu, Applu apod. Událo se toho hodně, takže vás čeká skoro 20 minut komentovaného dění. A v druhé části jsme měli možnost podebatit s Vítkem z PixMacu o tom, jak se ze start-upu buduje 10. největší mikro-fotobanka světa.

 

 

 

Zprávy o iOS

16. května 2011, 00.00 | Pro Apple TV druhé generace vyšel nový firmware verze 4.2.2. Apple uvolnil zdrojový kód WebKitu iOS 4.3.3. iOS 5 má zahrnovat technologie Nuance pro rozpoznávání hlasu a údajně umožní aktualizace přes bezdrátové připojení. A v App Store se již objevily doprovodné aplikace Adobe pro Photoshop CS5.

 

 

 

Výkonnostní testy zákaznických konfigurací nových iMaců

16. května 2011, 00.00 | Macworld svým benchmarkovým testům podrobil také zákaznické konfigurace nových iMaců s procesory Core i7 a zjistil, že k podstatnému nárůstu výkonu dojde pouze v úlohách schopných využít technologii Hyper-Threading.

 

 

 

Zprávy o dění okolo Mac OS X

16. května 2011, 00.00 | Externí vývojáři obdrželi první testovací sestavení Mac OS X 10.6.8. Objevila se také třetí předběžná vývojářská verze Mac OS X Lion a už jsou známy některé její novinky a změny. A současně vyšla též pátá předběžná verze Xcode 4.1.

 

 

 

CorelCAD se nabízí také pro Macy

13. května 2011, 00.00 | Corel vstoupil do světa CAD softwaru programem CorelCAD dostupným též pro Mac OS X. Má to být levnější alternativa AutoCADu, jež bude brzy dostupná i v češtině.

 

 

 

Další informace o nových iMacích

13. května 2011, 00.00 | Macworld v recenzi nových iMaců předkládá nová zjištění a podrobil je náročnějším grafickým testům, v nichž jednotlivé modely již opravdu podávají rozdílné výkony. Zdá se však, že hlavní pevný disk letošních iMaců půjde jen velice těžko vyměnit za disk nepocházející od Applu.

 

 

 

Strana výpisu

... 30 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: