Informace - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

Zprávy o iOS a jeho aplikacích

13. dubna 2011, 00.00 | Apple údajně brzy vydá iOS 4.3.2. iPhone Dev Team uvolnil utilitu pro snazší otevírání iOS 4.3.1. Toyota uvedla reklamu pro přístroje s hackersky otevřeným iOS, ale na žádost Applu ji zase stáhla. Aplikace iAd Gallery zobrazuje reklamní kampaně platformy iAd. A nová vývojářská sada Adobe Photoshop Touch SDK umožní tvorbu aplikací iOS spolupracujících s Photoshopem CS 5.

 

 

 

Programování pro iOS - 37. Více o UITabBarControlleru

13. dubna 2011, 00.00 | Více o UITabBarControlleru: dnes si ukážeme ukládání pořadí "tabů".

 

 

 

Adobe předvedla chystané nové vlastnosti svých aplikací

11. dubna 2011, 00.00 | Adobe ukázala připravovaný nástroj tvorby interaktivních prvků v InDesignu, který se pravděpodobně objeví v jeho příští verzi. A dále předvedla nový stabilizační filtr Warp Stabilizer pro budoucí verzi After Effects.

 

 

 

Zprávy o softwaru pro Macy

11. dubna 2011, 00.00 | Aktualizace Boot Campu pro nové MacBooky Pro působí potíže s nastavováním jasu. TextEdit v Mac OS X Lion doplňuje grafický nástrojový panel a podporu svislého psaní. e-on Software nabízí předběžnou verzi 9.5 svých generátorů krajin Vue. A nová aplikace TerraRay slibuje generování krajin za nízkou cenu.

 

 

 

Hardwarové novinky související s Macy a jinými zařízeními Applu

8. dubna 2011, 00.00 | Intel by měl brzy uvést nové ULV procesory vhodné pro příští generaci MacBooků Air. Dokový konektor budoucích zařízení s iOS by mohl podporovat rozhraní DisplayPort, Thunderbolt a USB 3.0. A Apple si údajně objednal pro své nové datové centrum a jeho očekávané nové služby úložnou kapacitu 12 petabytů.

 

 

 

Zprávy o iPadu a iPhonu

8. dubna 2011, 00.00 | Dodací lhůty iPadu 2 se zkracují a jeho dodávky na trh dále rostou. Pokračují dohady o termínu uvedení nového iPhonu. Objevily se údajné fotografie iPodu touch páté generace. A Toshiba představila 24nm flash čipy, jež by se mohly uplatnit v nových iPhonech a iPodech touch s větší pamětí.

 

 

 

Softwarové novinky pro Macy

8. dubna 2011, 00.00 | Apple uvolnil aktualizaci Boot Campu pro nové MacBooky Pro. A příští týden by Microsoft měl vydat první servisní balík pro Office 2011 for Mac.

 

 

 

Novinky Lionu pro IM komunikaci

8. dubna 2011, 00.00 | iChat 6 v Mac OS X Lion doplňuje podporu pro Yahoo IM, integraci účtů a sdílení webových stránek.

 

 

 

Víkendový kurz Adobe Photoshopu

7. dubna 2011, 00.00 | Již tento víkend můžete absolvovat náš intenzivní kurz Adobe Photoshopu pro začátečníky. Během dvou dnů Vás naučíme ovládat všechny základní funkce i nástroje. K dispozici jsou poslední 2 místa!

 

 

 

Nový software pro Macy

6. dubna 2011, 00.00 | Editor MarkMyWords 1.2 dále usnadňuje přípravu dokumentů využívajících značkovací jazyky. Integrované vývojové prostředí SQLVue pro databáze SQLite se v nové verzi 4 nabízí pouze v Mac App Store. A Apple možná představí novou verzi svého profesionálního střihového programu Final Cut Pro 12. dubna.

 

 

 

Strana výpisu

... 36 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: