Informace - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

Podrobná zpráva ze zahájení konference WWDC 2011

8. června 2011, 00.00 | Apple představil Mac OS X Lion, který se začne prodávat v červenci za 30 USD výlučně přes Mac App Store. Dále poprvé ukázal iOS 5, jenž se do značné míry zbavil závislosti na osobním počítači, ten bude dostupný až na podzim. A Steve Jobs popsal novou bezplatnou službu iCloud, nahrazující MobileMe, která bude synchronizovat data mezi všemi zařízeními uživatele. A dále bude ještě spuštěna placená hudební služba iTunes Match.

 

 

 

Programování pro iOS - 45. Práce v Xcode 4

8. června 2011, 00.00 | Jak jsme si slíbili v minulém dílu, dnes konečně otevřeme v Xcode 4 projekt a pustíme se do práce; soustředíme se samozřejmě především na služby a (ne)možnosti IDE.

 

 

 

Předběžná zpráva o zahajovacím proslovu WWDC 2011

7. června 2011, 00.00 | Apple podle očekávání představil Mac OS X Lion, iOS 5 a službu iCloud, upřesnil jejich vlastnosti a cenové podmínky, žádné hardwarové novinky se nekonaly.

 

 

 

Kultovní komiks Pod paprsky zářícího dostupný na iPadu

7. června 2011, 00.00 | Aplikace přináší klasickou českou komiksovou trilogii Příhody Malého boha, Příchod bohů a Kruanova dobrodružství, která vycházela v sedmdesátých letech na stránkách časopisu ABC. Vůbec poprvé zpřístupňuje čtenářům neupravené originální kresby Františka Kobíka.

 

 

 

Pověsti a dohady před zahájením konference WWDC 2011

6. června 2011, 00.00 | Mac OS X Lion Server možná bude placený doplněk stahovaný z Mac App Store. Lion by na trh mohl být uveden 14. června. Nová Time Capsule prý bude používat čipy A4 či A5 a iOS a údajně bude sloužit pro synchronizaci dat služby iCloud. Objevilo se několik dalších náznaků možných vlastností iOS 5. A za práva na streaming hudby pro službu iCloud Apple předem zaplatil snad až 150 milionů USD.

 

 

 

Když je Apple nemocný 2. - pozáruční opravy

6. června 2011, 00.00 | Pokud je Mac, iPhone či iPad v záruce, je všechno jednoduché. Jenže typický uživatel produktů Apple chce, aby mu jeho technika vydržela déle než majitelům PC. A především déle než je platnost záruky. Zatímco u novějších strojů má smysl opravovat ledacos, u těch starších necháte v servisu i tisíce korun.

 

 

 

Softwarové novinky pro Macy

6. června 2011, 00.00 | V Mac App Store se objevila disková utilita Drive Genius 3 LE. Pixelmator ukázal náhled verze 2.0 svého stejnojmenného obrazového editoru. Avast uvolnil beta verzi svého nového bezplatného antivirového programu pro Mac. A Microton nabízí v Mac App Store svůj oboustranný anglicko-český slovník iSlovnik.

 

 

 

Zprávy o aplikacích iOS

3. června 2011, 00.00 | Vyšla oficiální aplikace pro WWDC 2011. A byly vydány nové verze aplikací iMovie a GarageBand.

 

 

 

Začaly se nabízet 16GB RAM moduly pro Macy Pro

3. června 2011, 00.00 | OWC prodává 16GB RAM moduly do Maců Pro z let 2009 a 2010, umožňují zvýšit kapacitu RAM až na 96 GB.

 

 

 

Tenčí se zásoby bezdrátových základnových stanic Applu

3. června 2011, 00.00 | V některých kamenných obchodech Applu docházejí bezdrátové základnové stanice AirPort Extreme, AirPort Express a Time Capsule, což by mohlo značit brzký příchod modernizovaných modelů.

 

 

 

Strana výpisu

... 27 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: