Informace - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

Souboj Applu s tvůrci nových variant MacDefenderu pokračuje

3. června 2011, 00.00 | Nová varianta trojského koně MacDefender obcházela právě vydanou integrovanou ochranu Snow Leoparda, avšak další následná aktualizace Applu si s ní již poradí.

 

 

 

Tenčící se zásoby MacBooků Air možná značí jejich brzkou modernizaci

1. června 2011, 00.00 | Skladové zásoby stávajících MacBooků Air se celosvětově zmenšují, což by mohlo znamenat přípravy na příchod modernizovaných modelů s procesory Sandy Bridge.

 

 

 

Zahajovací proslov na WWDC 2011 pronese Steve Jobs

1. června 2011, 00.00 | Apple oznámil, že konferenci WWDC 2011 zahájí Steve Jobs, mluvit se bude o Mac OS X Lion, iOS 5 a chystané službě iCloud, hardwarových novinek se tak zřejmě opravdu nedočkáme.

 

 

 

Zprávy o iOS

1. června 2011, 00.00 | iOS 5 by mohl přinést vylepšené oznamování a widgety, bude pravděpodobněji těsněji integrován s Twitterem a zřejmě bude i nadále používat mapy Googlu. A Apple uvedl nové verze 1.4 aplikací kancelářského balíku iWork, jež pracují také na iPhonu a iPodu touch.

 

 

 

Apple nabízí výměnu dolní části pouzdra bílých MacBooků

1. června 2011, 00.00 | Vlastníci bílých polykarbonátových MacBooků, jimž se oddělila krycí pryž od dolního víka, mohou Apple požádat o bezplatnou výměnu.

 

 

 

Apple vydal aktualizaci odstraňující MacDefender

1. června 2011, 00.00 | Nová bezpečnostní aktualizace Snow Leoparda si umí poradit s trojským koněm MacDefender a jeho různými variantami. A navíc systém nyní bude automaticky doplňovat definice nových bezpečnostních hrozeb pro integrovanou ochranu před škodlivými staženými soubory.

 

 

 

Programování pro iOS - 44. Předvolby Xcode 4

1. června 2011, 00.00 | Xcode 4 má bohatou sadu předvoleb, ačkoli zdaleka ne tak bohatou, jako tomu bylo v "trojce". To je dobře, protože jsou přehlednější; zároveň je to ale špatně, protože mnohdy nelze nastavit požadované chování. Pojďme se na ně dnes podívat podrobně.

 

 

 

Zprávy o softwaru pro Macy

30. května 2011, 00.00 | Apple uvolnil třetí beta verzi Mac OS X 10.6.8. Amazon spustil obchod se stahovaným softwarem pro Mac OS X. A e-on Software uvedla osvětlovací software LumenRT Review pro Google Sketchup.

 

 

 

Objevila se nová nebezpečnější varianta MacDefenderu

27. května 2011, 00.00 | Nová varianta trojského koně MacDefender užívající označení MacGuard již pro svou instalaci nevyžaduje správcovské heslo.

 

 

 

Testy alternativního SSD disku pro MacBooky Air

27. května 2011, 00.00 | Macworld otestoval alternativní SSD disk Mercury Aura Pro Express pro MacBook Air, aplikační testy však ukázaly jen nepatrné zrychlení.

 

 

 

Strana výpisu

... 28 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: