Informace - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

Nové Macy se možná objeví až po vydání Lionu

17. června 2011, 00.00 | AppleInsider tvrdí, že Apple pozdržel uvádění nových modelů Maců do té doby, než se začne prodávat Mac OS X Lion, nový hardware chce nabízet až s novým softwarem.

 

 

 

Softwarové novinky spojené s Macy

15. června 2011, 00.00 | Mac OS X Lion už skutečně neobsahuje Rosettu. Vyšla další beta verze Mac OS X 10.6.8. Apple aktualizoval utilitu AirPort Utility a Microsoft vydal bezpečnostní opravy podporovaných verzí Office for Mac. iWeb zřejmě skončí, ale iCloud snad alespoň částečně převezme webové aplikace MobileMe. A Final Cut Pro X by se mohl objevit v Mac App Store již příští týden.

 

 

 

Nová zjištění o iOS 5

15. června 2011, 00.00 | Pro centrum oznamování iOS 5 lze vyvíjet vlastní widgety, avšak Apple to zatím oficiálně nepodporuje. iOS 5 dovoluje současné stahování více aplikací z App Store a umožňuje přehrávání videa v rozlišení 1080p. A Apple zřejmě nadále pracuje na integraci rozpoznávání řeči od Nuance do iOS.

 

 

 

Další zprávy o dění ve světě iOS

15. června 2011, 00.00 | Apple uvolnil cenové podmínky pro předplatné obsahu v App Store. OnLive ohlásila plného klienta své herní služby pro iPad. A dorazily nové pověsti o chystaném nástupci iPhonu 4.

 

 

 

Xcode 4: projekt a cíle

15. června 2011, 00.00 | Dnes si v rámci naší túry prostředím Xcode 4 doplníme informace o službách, jež najdeme v horní liště okna, a pak se budeme podrobně věnovat pojmům "projekt" a "cíl", vysvětlíme si jejich smysl a obsah, a začneme si ukazovat kde – a jak – s nimi v novém SDK pracovat.

 

 

 

Zprávy o chystaném softwaru Applu pro Macy

13. června 2011, 00.00 | Mac OS X Lion bude nabízet pouze na prohlížeč omezený režim po způsobu Chrome OS. A iTunes 10.5 podporují 64bitový režim a pravděpodobně využívají prostředí Cocoa.

 

 

 

Nové náznaky brzké modernizace dalších Maců

13. června 2011, 00.00 | Apple údajně během června nechá zahájit hromadnou výrobu nových MacBooků Air, na trh se ale možná dostanou již tento týden. A počínají se projevovat známky nedostatku serverových konfigurací Maců mini a Maců Pro, což by mohlo značit jejich blížící se modernizaci.

 

 

 

Recenze: DVDPedia - filmový katalog bez námahy

13. června 2011, 00.00 | Vést si databázi filmů nemusí být tak fádní. Zapomeňte na Excel či Numbers a raději se porozhlédněte po speciální aplikaci, která umí nabídnout mnohem více než obyčejný seznam.

 

 

 

Zprávy o softwaru pro Macy

10. června 2011, 00.00 | Apple vydal iTunes 10.3.1 a aktualizaci grafického firmwaru letošních iMaců. Čtvrtá předběžná verze Mac OS X Lion přidala funkci Find My Mac. A objevily se údajné snímky obrazovek programů Final Cut Pro X a Motion 5.

 

 

 

Zprávy o iOS a jeho aplikacích

10. června 2011, 00.00 | Přibývá nových zjištění o iOS 5 díky zkoumání uvolněné první beta verze. Apple aktualizoval aplikaci iBooks na verzi 1.3 a aplikaci Find My iPhone na verzi 1.2. A Evernote Peek je první aplikací pracující s kryty Smart Cover iPadu 2.

 

 

 

Strana výpisu

... 26 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: