Informace - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

Nový software Applu pro Macy

24. června 2011, 00.00 | Vyšel Mac OS X 10.6.8 a odpovídající bezpečnostní aktualizace Leoparda. A objevily se také nové ovladače tiskáren Epson a Lexmark pro Snow Leoparda.

 

 

 

Další dění okolo Final Cutu Pro X

24. června 2011, 00.00 | Nově uvedený Final Cut Pro X vyvolal jak u uživatelů, tak u recenzentů značně smíšené reakce, některé nedostatky programu by měly vyřešit následné aktualizace. A Automatic Duck vydala exportní doplněk Pro Export 5 pro Final Cut Pro X.

 

 

 

Apple začal potichu nabízet nové modely AirPort Extreme a Time Capsule

22. června 2011, 00.00 | Time Capsule se nově prodává s 2TB nebo 3TB diskem, jiné změny zatím nejsou známy, nový model AirPort Extreme Base Station se na první pohled vůbec nezměnil. Většina dřívějších pověstí se tak nepotvrdila.

 

 

 

Pověsti a dohady o chystaném novém hardwaru Applu

22. června 2011, 00.00 | Nové Macy Pro údajně dostanou přepracované skříně a speciální procesory od Intelu. Uvedení nových modelů bezdrátových základnových stanic AirPort Extreme a Time Capsule předcházely četné (nakonec nenaplněné) pověsti. Intel začal nabízet nové ULV procesory Sandy Bridge, jež by se hodily do MacBooků Air. A Apple uvažoval o volitelné černé povrchové úpravě nových MacBooků Air

 

 

 

Začal se prodávat Final Cut Pro X

22. června 2011, 00.00 | V Mac App Store se objevil přepracovaný střihový program Final Cut Pro X, současně s ním se nabízejí též Motion 5 a Compressor 4. Zároveň Apple uvolnil dodatečné aktualizace pro tyto aplikace. Zbývající aplikace balíku Final Cut Studio zmizely a už se neprodává ani Final Cut Express. A Final Cut Pro X zatím poskytuje jen omezenou kompatibilitu s předchozími verzemi a podpora hardwaru a softwaru třetích stran je dosud pouze slabá.

 

 

 

Xcode 4: práce s cíli

22. června 2011, 00.00 | V minulém dílu našeho seriálu jsme si podrobně vysvětlili, co je to projekt a cíl; naučili jsme se pracovat s odkazy na soubory, jež projekt obsahuje, i s atributy vlastního projektu. Dnes se soustředíme na cíle.

 

 

 

Pouzdra pro iPhone nejen do přírody

20. června 2011, 00.00 | iPhone je telefon citlivý na všechno, co můžeme potkat v přírodě. Vadí mu písek, prach, voda a vlhko, déšť, sníh, ale také přehřátí. Může se poškrábat o skálu, nedejbože, aby spadnul. K tomu jsou díky svému zakulacenému pozadí obzvláště náchylné modely 3G a 3GS. Kdo už někdy vyrazil s iPhonem do přírody, rychle zjistil, že na něj potřebuje obal.

 

 

 

Několik zpráv o Mac OS X

20. června 2011, 00.00 | Vyšla pátá beta verze Mac OS X 10.6.8. Apple zveřejnil podrobnosti distribuce Mac OS X Lion pro podniky a školství. A snahy zprovoznit Quicken 2007 i pod Lionem ukazují na možné problémy úplného ukončení podpory PowerPC.

 

 

 

Nové Macy mini a Macy Pro se objeví zřejmě až v srpnu

20. června 2011, 00.00 | Podle Briana Tonga z CNETu se nové Macy mini a Macy Pro s procesory Sandy Bridge začnou prodávat až koncem července nebo počátkem srpna.

 

 

 

Nový software pro Macy

17. června 2011, 00.00 | Apple vydal dodatečnou aktualizaci čtvrté předběžné verze Mac OS X Lion. MainStage 2.1.3 opravuje řadu menších chyb. Generátor krajin TerraRay 3.5 zvládá mnohem větší krajiny a vylepšil vykreslování trávy. A synchronizační utilita SyncMate 3.1 doplnila podporu přístrojů s iOS a služby Dropbox.

 

 

 

Strana výpisu

... 25 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: