Rubriky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůRubriky

Zprávy spojené se službou iCloud

19. září 2011, 00.00 | Vyšla další beta verze Mac OS X 10.7.2 s integrovanou podporou služby iCloud. Testování beta verze služby iTunes Match bylo otevřeno další skupině vývojářů. Apple nevylučuje, že by mohl do služby iCloud vrátit odstraněné funkce MobileMe. A též pracuje na zajištění možnosti slučování vícenásobných identifikátorů Apple ID.

 

 

 

Apple spustil svůj webový obchod ve čtyřech dalších zemích včetně České republiky

19. září 2011, 00.00 | Obchody Apple Online Store od dneška fungují ve čtyřech dalších zemích - České republice, Maďarsku, Polsku, a Spojených arabský emirátech, český obchod je plně lokalizovaný.

 

 

 

Nové dění okolo rozhraní Thunderbolt

16. září 2011, 00.00 | Rozhraní Thunderbolt se příští rok dostane i na PC s Windows, na variantu s optickými kabely si zřejmě ještě počkáme a Seagate předvedl Thunderbolt adaptéry pro své externí disky GoFlex. Monitory Apple Thunderbolt Display již vyrazily k zákazníkům. A Apple vydal další softwarové aktualizace spojené s rozhraním Thunderbolt, jež ale také doplnily podporu funkce Lion Internet Recovery do nových MacBooků Pro.

 

 

 

Softwarové novinky pro Macy

16. září 2011, 00.00 | iChat pro Lion zřejmě bude podporovat službu iMessage. Microsoft uvolnil nové aktualizace Office for Mac 2011 a 2008. A VMware vydala virtualizační program Fusion 4 v odpověď na nedávno uvedený Parallels Desktop 7.

 

 

 

Apple připravuje druhou generaci základnové stanice AirPort Express 802.11n

14. září 2011, 00.00 | Podle informací AppleInsideru Apple chystá druhou generaci přenosné bezdrátové základnové stanice AirPort Express 802.11n v rámci letošní modernizace svých bezdrátových periférií.

 

 

 

Zprávy o procesorech pro MacBooky Pro

14. září 2011, 00.00 | AppleInsider tvrdí, že MacBooky Pro dostanou mírně vylepšené procesory Sandy Bridge možná ještě v září. A chystané procesory Ivy Bridge by mohly v příštím roce umožnit nasazení čtyřjádrových procesorů i do 13palcových MacBooků Pro.

 

 

 

Zprávy o perifériích pro rozhraní Thunderbolt

14. září 2011, 00.00 | Nová aktualizace EFI firmwaru letošních MacBooků Air je připravuje na příchod monitoru Apple Thunderbolt Display. Belkin ukázal chystaný dok Thunderbolt Express Dock s dodatečnými porty. AJA uvedla videorozhraní Io XT pro Thunderbolt. Blackmagic Design oznámila levné Thunderbolt zařízení Intensity Extreme pro zachytávání videa. A G-Technology ohlásila 8TB RAID pole, jež se bude nabízet i ve variantě pro Thunderbolt.

 

 

 

Vazby mezi objekty v XIBech

14. září 2011, 00.00 | Minule jsme si ukázali podrobněji všechny inspektory, jež Xcode v režimu editace XIBů nabízí. Slíbili jsme si také, že dnes se podíváme na práci s vazbami mezi objekty.

 

 

 

Jak se zbavit problémů s Aperture pod Lionem

13. září 2011, 00.00 | MacOS X 10.7 Lion vzbudil řadu rozporuplných reakcí nejen u fotografů používajících Aperture. Někdo kombinaci Liona s Aperture 3 chválí, jiní řeší zpomalení, zasekávání a nestabilitu. Pokud patříte k druhé skupině, nabízím vám postup, který většinou problémy odstraní.

 

 

 

Výsledky soutěže o pět držáků iPhone na kolo

12. září 2011, 13.50 | Před dvěma týdny vyhlášená soutěž o pět držáků na jízdní kolo pro iPhone 4, 3Gs a 3G už zná vítěze. Zjistěte, zda jste vyhráli, a jaká byla správná odpověď. Ceny do soutěže věnoval www.applemix.cz.

 

 

 

Strana výpisu

... 30 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: