Počítače - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPočítače

Apple vydal aktualizaci grafického firmwaru pro nový 17“ MacBook Pro

27. března 2009, 01.00 | Aktualizace grafického firmwaru pro nejrozměrnější profesionální notebook Applu by měla vyřešit potíže s vizuálními artefakty.

 

 

 

Výkonnostní testy nových Maců Pro

25. března 2009, 03.00 | Macworld podrobil svým benchmarkovým testům nové Macy Pro a další zajímavé testy provedl server Bare Feats. Výsledky všech těchto testů ukazují, že nové stroje s Nehalemy sice jsou obecně výkonnější než jejich předchůdci, ale jejich výkonnostní potenciál zatím naplno využije pouze několik málo profesionálních aplikací.

 

 

 

MacBook a MacBook Air ve video recenzi Digitu

24. března 2009, 00.00 | 27. Digit přináší uživatelskou recenzi posledních generací MacBooku a MacBooku Air. Pozitivní i negativní zkušenosti z dlouhodobého používání prezentují protagonisté Digitu ze stylového prostředí kavárny na pražském letišti.

 

 

 

Psystar přišel s dalším, tentokrát kompaktním klonem

20. března 2009, 02.00 | Floridská firma Psystar sice kvůli prodeji klonů Maců čelí žalobě Applu, přesto uvedla nový model Open(3) v kompaktní skříni.

 

 

 

Další informace k novému Macu Pro

18. března 2009, 02.00 | Nové benchmarkové testy uživatelů vycházejí i pro 2,26GHz procesory příznivěji a Engadget zveřejnil fotogalerii z rozbalování a video ukazující vnitřek stroje.

 

 

 

Benchmarkové testy nových iMaců

16. března 2009, 01.00 | Macworld otestoval čtyři nové iMacy, jejichž výkon se zvýšil podle očekávání ve většině kategorií, avšak v případě grafiky už to tak jednoznačné není.

 

 

 

Benchmarkové testy 2,66GHz 15“ MacBooku Pro

13. března 2009, 02.00 | Macworld otestoval nedávno zrychlený 15“ MacBook Pro, nárůst výkonu odpovídá zvýšení taktovací frekvence, ale kupci předchozí, níže taktované verze si rozhodně nemusí zoufat.

 

 

 

Několik postřehů k rozšiřování nového Macu mini

11. března 2009, 02.00 | Vnitřní rozšiřování Macu mini zůstává i po jeho modernizaci dost omezené a obtížné, náročnějších úprav se tak odváží jen technicky zdatnější uživatelé.

 

 

 

První praktické zkušenosti zákazníků s novými Macy Pro

11. března 2009, 01.00 | Uživatelé diskusního fora MacRumors začali zveřejňovat své první zkušenosti s novými Macy Pro, které k nim dorazily, vedle fotografií přicházejí i první výsledky benchmarkových testů.

 

 

 

Benchmarkové testy nových Maců mini

9. března 2009, 02.00 | Macworld provedl výkonnostní testy modernizovaných Maců mini, podle očekávání nová grafika nVidie přináší několikanásobně vyšší výkon.

 

 

 

Strana výpisu

... 28 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: