Počítače - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPočítače

ARM vyvinula 2GHz dvoujádrový procesor Cortex-A9

18. září 2009, 00.00 | ARM se chystá se svými novými procesory proniknout do vyšších výkonnostních kategorií, z čehož by mohly těžit také budoucí přístroje Applu.

 

 

 

Aktualizace firmwarů pro Macy

2. září 2009, 00.00 | Apple vydal aktualizaci EFI firmwaru pro Mac mini a firmwaru vypalovačky SuperDrive pro některé iMacy a Macy mini.

 

 

 

Apple údajně nadále zachová plastový MacBook

28. srpna 2009, 00.00 | AppleInsider tvrdí, že polykarbonátový MacBook dále zůstane v nabídce, Apple totiž připravuje jeho zásadní modernizaci, která ještě upevní postavení nejlevnějšího přenosného Macu.

 

 

 

Fotografie srovnávající matný a lesklý displej 15“ MacBooků Pro

19. srpna 2009, 00.00 | Objevily se snímky snažící se vzájemně porovnat matné a lesklé provedení displeje 15“ MacBooků Pro.

 

 

 

Apple chystá softwarovou opravu řešící potíž s rychlými disky MacBooků Pro

12. srpna 2009, 00.00 | Mnohé majitele nových MacBooků Pro se 7200otáčkovými disky trápí potíže s jejich pískáním a zamrzáním, Apple však již slíbil softwarovou nápravu.

 

 

 

Apple začal potichu opět nabízet matný displej pro 15“ MacBooky Pro

12. srpna 2009, 00.00 | Potvrdily se červencové náznaky, že Apple bude dodávat matné displeje pro více Maců, nyní lze tuto variantu obrazovky získat za příplatek 50 USD také pro 15“ MacBooky Pro.

 

 

 

Nové iMacy údajně nabídnou dvě přitažlivé nové vlastnosti

10. srpna 2009, 00.00 | AppleInsider tvrdí, že chystané modernizované iMacy přinesou dvě nové vlastnosti, jež zvýší jejich přitažlivost pro zákazníky, jeho zdroje však zatím nechtějí upřesnit, o co by se mělo jednat. Nové iMacy by navíc měly být tak jako červnové MacBooky Pro citelně levnější.

 

 

 

NBD aneb rozšířená záruka Apple v praxi

4. srpna 2009, 00.00 | Lehce nedobrovolně jsme měli možnost vyzkoušet v praxi české fungování Next Business Day rozšířené záruky od Applu. Jak taková služba funguje v ČR v praxi?

 

 

 

Test: Jak se z 13" MacBooku stal MacBook Pro

30. července 2009, 00.00 | Když Apple uvedl nové 13“ MacBooky Pro, potěšil všechny ty, co uvažovali o malém notebooku. Zároveň příliš nepotěšil uživatele MacBooků koupených v posledním půl roce, protože novinka přinesla vše, co jim chybělo za stejné peníze. Porovnali jsme oba počítače v praxi. Zaslouží si malé MacBooky přívlastek PRO?

 

 

 

Apple možná začne nabízet matné displeje pro více Maců

17. července 2009, 00.00 | Zhruba před dvěma roky počal Apple vybavovat Macy obrazovkami s lesklou povrchovou úpravou a skleněnými kryty a dnes již nedodává téměř žádné jiné, teď se však objevily náznaky, že zvažuje, zda by přece jen neměl zpřístupnit matné zobrazovače pro více modelů Maců.

 

 

 

Strana výpisu

... 24 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: