Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Střípky kolem Apple - prosinec 2003

16. prosince 2003, 00.00 | Majitelé Power Maců G5 mají nový firmware, vývojáři se mohou těšit na WWDC 2004 a iTunes Music Store sbírá ocenění a závist protivníků.

 

 

 

Spekulace: nové produkty pro rok 2004?

12. prosince 2003, 00.00 | Jelikož se pomalu blíží lednový veletrh Macworld Expo v San Franciscu, začínají se objevovat spekulace a dohady, jaké novinky nás čekají na tomto veletrhu a v další blízké budoucnosti. A tak zatímco český trh bojuje s nedostatkem některých již dávno uvedených produktů, my se podíváme, na co se můžeme těšit v příštím roce.

 

 

 

Apple ceny: listopad 2003

10. listopadu 2003, 00.00 | Tak jak je obvyklé, s novým měsícem se také blíže díváme na aktuální ceny počítačů Apple u nás. Jaké nové produkty můžete koupit v listopadu a jak si naše ceny stojí v porovnání s jinými zeměmi?

 

 

 

Apple za rok 2003 v zisku s rekordním obratem

16. října 2003, 00.00 | Apple ve středu, 15. října, oznámil své finanční výsledky za čtvrté čtvrtletí svého finančního roku 2003 a tedy i zároveň za celý rok. Kolik se prodalu Maců? Kolik Apple vydělal? Jak se prodávají G5ky a iPody?

 

 

 

Apple ceny: říjen 2003

10. října 2003, 00.00 | S měsíční přestávkou, neboť ceny se v podstatě nehýbaly, vám přinášíme opět porovnání cen počítačů v ČR a některých vybraných zemích, samozřejmě včetně cen na aktuální produkty, jako jsou nové přenosné počítače.

 

 

 

Vypršel vám účet .Mac? Používejte ho dál!

3. října 2003, 00.00 | Používali jste účet .Mac a neobnovili jste si ho za 99 USD? Zajímá vás, co se stane s vašim emailem, účtem pro iChat či daty na iDisku? Jak se můžete přihlašovat k jiným službám, které používá Apple? A jak si zaplatit jenom email na .Mac?

 

 

 

Střípky kolem Apple v září 2003

25. září 2003, 00.00 | Několik informaci, které rozhodně stojí za pozornost: oficiální vysvětlení Apple k problémům se systémem Mac OS X 10.2.8; proč Bluetooth klávesnice a myš nebudou jako BTO příslušenství a se kterými Bluetooth převodníky fungují; obrázky super-clusteru Power Mac G5 ve Virginia Tech; další opoždění dodávek G5?

 

 

 

Zpráva o stavu Apple-unie

10. září 2003, 00.00 | Velmi zajímavým pohledem "pod pokličku" bylo vystoupení finančního ředitele Apple, Freda Andersona, na technologické konferenci konané minulý týden. Zhodnotil zde současnou situaci a především výhledy, které Apple předpokládá, objevilo se zde také mnoho zajímavých, dříve nepublikovaných informací. Víte, kolik se investuje do vývoje Mac OS X a kolik do hardware?

 

 

 

MacSource ještě větší a Apple Store po česku

28. srpna 2003, 00.00 | Jak jsme se již zmínili, v úterý byly ohlášeny dvě skutečnosti, které mají dopad na stávající prodejní síť počítačů Apple u nás - společnost MacSource pohltila firmu SIR Computers a místní distributor Apple, firma CDS, ohlásila spuštění svého internetového obchodu pro koncové zákazníky.

 

 

 

Power Mac G5 (na chvíli) v Praze

27. srpna 2003, 00.00 | V úterý, 26. srpna, byl v Praze za účasti zástupce Apple Europe na náš trh oficiálně uveden nový počítač, Power Mac G5. Distributor počítačů Apple v ČR, společnost CDS, také ohlásila otevření firemního internetového obchodu s počítači Apple pro koncové uživatele, plánované na polovinu září.

 

 

 

Strana výpisu

... 112 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: