Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Unix v Mac OS X v akci...

26. března 2003, 00.00 | Na včerejší akci "Poznejte sílu Unixu v Mac OS X" se sešlo více než 100 zájemců o Mac OS X a jeho možnosti - jak uživatelů Maců, tak jiných systémů. Nás kromě prezentovaných řešení zajímaly také novinky z místního dění - přečtěte si, co se chystá kolem FileMakeru a jak to vypadá s lokalizací systému a dalších aplikací.

 

 

 

Poznejte sílu Unixu v Mac OS X

21. března 2003, 00.00 | Pokud vás zajímá, co vše dokáže Unix, "schovaný" v Mac OS X, již příští týden se koná bezplatný seminář, kde se můžete dozvědět informace o řadě profesionálních řešení pro Mac OS X.

 

 

 

Nové PowerBooky v Praze, lokalizovaný Jaguár k tomu

10. února 2003, 00.00 | Na tiskové konferenci za účasti zástupců Apple Europe byly představeny jak nové produkty Apple, především zcela nové PowerBooky, tak byla oznámená lokalizovaná verze Mac OS X 10.2, která má být dostupná ještě v únoru. Zástupců Apple jsme se také zeptali na řadu podrobností ohledně mobilních produktů Apple.

 

 

 

Apple opět v červených číslech

16. ledna 2003, 00.00 | Apple je již druhé čtvrtletí za sebou v červených číslech, ohlásil ztrátu 8 milionů dolarů. Prodeje stolních PowerMaců G4 stále klesají, zatímco přenosné počítače se prodávají dobře. Výrazně více se také prodalo iPodů, podíl verzí pro Windows již více než 50%.

 

 

 

1 Infinite Loop: Kde vznikají Macy

7. ledna 2003, 00.00 | Pokud se návštěvník USA pídí po Macích, jeho kroky povedou asi především do některého z početných Apple Stores. Málokdo však navštíví přímo sídlo společnosti Apple v kalifornském Cupertinu. My jsme se na "neoficiální návštěvu" do Cupertina vydali, a tak vám přinášíme obrázky a naše dojmy

 

 

 

MujMAC: Nejčtenější a nejdiskutovanější články roku 2002

30. prosince 2002, 00.00 | Jelikož je konec roku již opravdu za dveřmi (a mnoho čtenářů si tento článek přečte až v roce 2003), podívali jsme, co hýbalo děním na MujMACu, jaké články byly nejčtenější, jaká témata uživatele zajímala nejvíce a o čem diskutovali nejvíce - či nejvášnivěji.

 

 

 

Ceny Apple: listopad 2002

12. listopadu 2002, 00.00 | V našem pravidelném měsíčním přehledu se nám změnila cena u řady produktů - především se objevily nové přenosné počítače a také Apple přískoky snížil ceny iMaců. Jak si tento měsíc stojí naše ceny v porovnání s "vyspělejším světem"?

 

 

 

Mac OS a Unix jsou bezpečnější než Windows

5. listopadu 2002, 00.00 | Mac OS je hůře napadnutelný než Windows a podle studie britské společnosti MI2G poskytuje méně zadních vrátek než Windows. Je náš pocit bezpečí falešný?

 

 

 

Apple po dvou letech ve ztrátě

17. října 2002, 00.00 | Apple skutečně po takřka dvou letech zaznamenal za minulé čtvrtletí ztrátu, celkové však hospodaření v finačním roce 2002 dopadlo lépe, než v roce 2001.

 

 

 

"Switch" podle Microsoftu, aneb proč se nemá lhát

16. října 2002, 00.00 | Microsoft se pokusil vytvořit po vzoru Apple reklamu na přechod z Maca na PC - běžná anonymní uživatelka popisuje své zkušenosti s přechodem na Windows XP. Jak se však velmi záhy ukázalo, nejedná se jen tak o obyčejnou uživatelku, ale o pracovnici PR agentury, pracující pro Microsoft. A prozradil jí dokument vytvořený ve Wordu.

 

 

 

Strana výpisu

... 115 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: