Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Novinky okolo Apple

4. července 2002, 00.00 | V jeden den se objevilo několik ne přelomových, ale přesto zajímavých novinek: Mac OS X Jaguar bude asi dříve, nový Apple Store bude otevřen v NewYorku při MacWorld Expo, podíl Apple na trhu stoupnul, Mac OS X podstupuje nezávislé testování bezpečnosti, Apple mezi firmami s nejlepším mediálním obrazem, nová verze QuarkXPress uvedena.

 

 

 

Apple na nákupech

2. července 2002, 00.00 | Apple v poslední době nakupuje jako divý - jenom tento rok převzal 5 společností či jejich produkty. Přinášíme vám kompletní přehled akvizicí Apple od roku 1996, včetně dostupných informací o využití těchto produktů. Zajimá vás za co Apple utrácí? K čemu mu všechny nové technologie budou? A kdo bude další?

 

 

 

Apple předpovídá slabší čtvrtletí

20. června 2002, 00.00 | Apple oznámil snížení odhadů na následující čtvrtletí - obrat ani zisk nebude tak vysoký, jak se očekávalo. Prodeje jsou nižší prý především kvůli globálnímu oslabení ekonomik.

 

 

 

Provoz Maců o 36% levnější než u PC

14. června 2002, 00.00 | Podle studie společnosti Gartner vychází celkové náklady na vlastnictví (TCO) u Maců výrazně nižší, než u PC. Porovnání bylo provedené na velkých instalacích Maců a PC na Univerzitě Melbourne. Jak by mohlo dopadnout podobné porovnání u nás?

 

 

 

Směr Apple - vpřed!

11. června 2002, 00.00 | Apple zahájil velké tažení na Microsoft - spouští masivní reklamní kampaň, zaměřenou na stávající uživatele Windows, s cílem přesvědčit je k přechodu na Maca. Kromě reklamních spotů také Apple připravil praktické rady a informace pro přechod.

 

 

 

Power Mac G4: -10 000

10. června 2002, 00.00 | Od dnešního dne až do konce června je cena Power Maců G4 nižší o 10 000 Kč. A díky dalším souběžným akcím lze získat už docela zajímavou slevu několik desítek tisíc Kč. Podívejte se na podrobnosti - máte na to 20 dní!

 

 

 

FireWire konečně jednotně

30. května 2002, 00.00 | Apple se rozhodnul svou značku FireWire zdarma licencovat obchodní organizaci, která "obchoduje" s licencemi na technologii IEEE1394, neboli nyní už oficiálně FireWire. Jak dopadne souboj značek FireWire vs. USB?

 

 

 

Síla peněz, aneb vyměňte starý za nový

23. května 2002, 00.00 | Apple přichází s další promoakcí, tentokrát vám za váš starý libovolný Power Macintosh dá slevu až 12 400 Kč - podle toho, jaký model Power Maca si vyberete.

 

 

 

Nabídky na květen - slevy a nové ceny

14. května 2002, 00.00 | Místní distributor Apple si konečně "všimnul" výrazného posílení koruny v poslední době a tak lehce upravil i ceny Maců. Jaké jsou nové ceny? Chcete vědět, jaké slevy a nabídky můžete využít při nákupu nového počítače?

 

 

 

Apple a finance: lepší než se čekalo

18. dubna 2002, 00.00 | Prodeje a zisk Applu dopadly za minulé čtvrtletí lépe, než se čekalo - prodeje táhly především iMacy, zisk překonal i optimistické odhady analytiků. Apple Store si vedou celkem dobře a čeká nás 20 nových. A jaký je výhled na příští čtvrtletí?

 

 

 

Strana výpisu

... 117 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: