Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

AppleExpo 2001 za dveřmi!

12. září 2001, 00.00 | Za dva týdny se otevřou brány pařížského výstaviště a AppleExpo 2001, největší evropský veletrh pro počítače Macintosh, přivítá své návštěvníky. Chcete vědět, co pro vás připravuje MujMAC?

 

 

 

Vyhodnocení ankety vydavatelství Grafika Publishing

7. září 2001, 00.00 | Jednou z otázek, kterou se v redakci často zabýváme, je, kdo jsou naši čtenářové, co mají rádi? Část odpovědí nám přinesla naše velká anketa, a tak vám dáváme k náhlednutí, co jsme o čtenářích MujMACa zjistili.

 

 

 

Čtěte nás mobilně!

14. srpna 2001, 00.00 | Server MujMAC dnes oficiálně zpřístupňuje svůj AvantGo kanál určený pro mobilní PDA zařízení. Čtěte svůj nejoblíbenější server kdykoliv a kdekoliv!

 

 

 

Novinky od Apple

10. srpna 2001, 00.00 | Apple předělal svou technickou podporu na webových stránkách a uvedl několik drobných updatů pro své programy na tvorbu DVD a Final Cut Pro

 

 

 

Macworld Expo - jaké bylo

31. července 2001, 00.00 | Firmy nešetřily na propagačních materiálech, zato stánky byly stejné jako minule. V Business Solutions Centru byla předváděna pracoviště na bázi Power Mac G4 Cube. Mnohem aktuálnější se naopak zdály být přednášky, které se točily hodně kolem Mac OS X.

 

 

 

MujMAC spouští oborový @dresář

30. července 2001, 00.00 | Server MujMAC, jediné periodikum věnující se výhradně výpočetní technice Apple, spouští novou službu - oborový @dresář. V jasné a přehledné struktuře nabízí informace o dealerech a dodavatelech počítačů Apple, periferií a služeb na českém trhu.

 

 

 

User Groups nahrazují tradiční reklamu

27. července 2001, 00.00 | Není lepšího místa pro propagaci, než je hospoda, není lepšího propagátora, než je spokojený zákazník. Proto počítačové a softwarové firmy začaly využívat kluby uživatelů, tzv. User Groups. Macworld Expo toho bylo dokladem.

 

 

 

Apple pokračuje v černých číslech

24. července 2001, 00.00 | Těsně před zahájením Macworld Expa byly také oznámeny nejčestvější finanční výsledky Applu. Ty vám nyní přinášíme společně s komentářem situace.

 

 

 

Dobře utajené Adobe

23. července 2001, 00.00 | Adobe neuvedla "desítkové" verze, a dokonce ani nemá na Expu svůj stánek. Zástupcům Mac User Groups však předvedla InDesign, GoLive, Illustrator a Premiere. ATM, ATM Deluxe a ATR pro Mac OS X neplánuje a otázkám na bezpečnost PDF se vyhýbá.

 

 

 

Thursby se Mac OS X.1 nebojí

20. července 2001, 00.00 | Po oznámení podpory PC sítí v Mac OS X.1 se naskýtá otázka, co Thursby a DAVE. Thursby se však Mac OS X.1 nebojí. Vypadá to, že i zde Apple aplikuje strategii "Dejme uživatelům zdarma, na co mají nárok, a nechme třetí výrobce, aby jim nabídli luxus."

 

 

 

Strana výpisu

... 121

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: