Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

iPod mini pro zbytek světa až v červenci

26. března 2004, 00.00 | Apple včera zklamal všechny uživatele, kteří se těšili na iPod mini - dočkáme se jich nejdříve v červenci. A k tomu se spekuluje o tom, že na chvíli bude mít Apple vyprodané skoro úplně vše.

 

 

 

Apple novinky: vyprodaný iPod mini a rekordy na burze

10. března 2004, 00.00 | Cena akcií Apple na burze pomalu šplhá a celková hodnota za chvíli překročí 10 miliard USD - v tuto chvíli jsou akcie na svém dlouhodobém maximu. Asi k tomu výrazně pomáhá nový iPod mini, po kterém se jen zaprášilo, zatímco opoždění Xserve G5 asi nikoho moc nevzruší.

 

 

 

Finanční novinky od Apple

5. března 2004, 00.00 | Finanční šéf Apple, Fred Andreson, který se již chystá do důchodu, a jeho budoucí nástupce, Peter Oppenheimer vystoupili na konferenci, určené pro investory a analytiky, a jako obvykle přinesli něco zajímavých informací i pro nás ostatní.

 

 

 

Apple ceny na březen 2004 a BTO konečně i v ČR

3. března 2004, 00.00 | Dnešní cenové porovnání nepřináší žádné významné cenové změny, ale přesto se zajímavosti najdou - například polský distributor nasadil takové ceny, že si člověk rázem připadá jak na jiném kontinentu. A konečně se k nám do ČR dostává také možnost objednat si BTO konfiguraci - čtěte podrobnosti!

 

 

 

Apple novinky: Nový obchod v San Franciscu, lepší PowerPC od Motoroly

27. února 2004, 00.00 | Apple již zítra otevře svůj nový "vlajkový" Apple Store v San Franciscu a má pro návštěvníky přichystané zajímavé překapvení. Motorola oznámila novou verzi svého procesoru PowerPC G4, která se možná objeví v PowerBoocích a Apple testuje další update pro Mac OS X, na verzi 10.3.3.

 

 

 

Pár drobností od Apple

25. února 2004, 00.00 | Amerika má o zábavu postaráno - kódy do iTunes byly "prolomeny" (bez použití počítače :) a Eminem pro změnu zažaloval Apple! A k tomu se podíváme, jak snadno získávat informace přímo do Apple do vašeho počítače.

 

 

 

Únorové novinky kolem Apple

16. února 2004, 00.00 | Kolem Apple se v poslední době vyrojilo několik zpráv, které si rozhodně zaslouží pozornost - finanční ředitel Apple odchází "do důchodu", Apple plánuje obchod v Londýně, pro iTunes Music Store je možné koupit předplacenku a další.

 

 

 

Apple ceny leden 2004: kam až spadně dolar?

19. ledna 2004, 00.00 | V našem prvním letošním cenovém porovnání se podíváme, co všechno dokáže napáchat slabý dolar v cenách Apple - kurz Eura i koruny k dolaru je na historickém maximu.

 

 

 

Finanční výsledky Apple za 1Q 2004 - tahounem je iPod

15. ledna 2004, 00.00 | Apple včera oznámil finanční výsledky, které jsou poměrně pozitivní: po několika letech překročil obrat dvě miliardy USD, iPod zaznamenal rekordní prodeje a také počet prodaných počítačů nadále roste. Zlomil Apple konečně smůlu?

 

 

 

Ochranné známky - Apple fantazii meze neklade

6. ledna 2004, 00.00 | Hodina, kdy se Steve Jobs objeví na pódiu v Moscone Center, se pomalu blíží a spekulace o tom co se objeví sílí neuvěřitelným způsobem. Jedním ze zdrojů pro tyto dohady jsou i ochranné známky, které si Apple registruje v USA. Jaké jsou ty nejnovější a co nám naopak v historii Apple uniklo?

 

 

 

Strana výpisu

... 111 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: