Zprávy o Applu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Informace o Panther Server; výsledky G5 zpochybňovány

25. června 2003, 00.00 | Kolem novinek, uvedených na WWDC bude samozřejmě ještě nějaký čas rušno a tak vám přinášíme další informace - jaký bude Panther v provedení "Server", jak to bude dál s Power Macy G4 a také jaké se objevily názory na rychlostní testy, publikované Apple.

 

 

 

Novinky: Kdy bude Quark opravdu na trhu? I Apple souzen kvůli Unixu

12. června 2003, 00.00 | Po slavnostním oznámení uvedení Quarku na trh přímo zaměstnanci Quarku tvrdí zákazníkům, že QuarkXPress 6 bude na trhu až v červenci - je to opravdu jen chyba vnitrofiremní komunikace? Ani Apple nezůstává stranou soudních sporů o Unix - naštěstí však po něm "nejde" firma SCO kvůli zneužití kódu, ale firma, vlastnící licenci na jméno Unix.

 

 

 

Hrst novinek: Keynote 1.1, iPhone od iCreate a jak vyzrát na AfterEffects

6. června 2003, 00.00 | Apple uvolnil Keynote 1.1 a oznámil, kdy začne prodávat Final Cut Pro 4, podívejte se jak by mohl vypadat iPhone podle britského magazínu iCreate a přečtěte si, jak s programem AfterEffects vytvořit z dvouprocesorového stroje počítačovou farmu a plně využít výkon počítače, který jinak Adobe nechá ladem.

 

 

 

Apple: ceny pro červen 2003

5. června 2003, 00.00 | Pokud jsme v minulém cenovém porovnání konstatovali, že ceny Maců se dostaly opět do takřka nebeských výšin, červnový ceník naštěstí přináší určitou korekci a odráží v sobě i velmi příjemný pokles cen přenosných počítačů.

 

 

 

Cenové porovnání pro květen 2003

14. května 2003, 00.00 | Proč má Evropa vyšší ceny než USA? O kolik se zvedly ceny v ČR? Kolik stojí nový model PowerMaca G4, podporující bootování do Mac OS 9?

 

 

 

Jak úspěšný je Switch?

22. dubna 2003, 00.00 | Pokud sledujete dění u Apple, víte, že před zhruba rokem spustil takzvanou Switch kampaň, přesvědčující uživatele, aby přecházeli na Maca. Odrazila se kapaň na výsledcích a tržním podílu Apple? Co na to IDC?

 

 

 

Apple opět v zisku

17. dubna 2003, 00.00 | Po dvou ztrátových čtvrtletích se Apple opět přehoupl do zisku, prodeje počítačů však poněkud poklesly. Velký úspěch slaví přenosné PowerBooky, takže letošní rok pravděpodobně opravdu bude rokem přenosných počítačů, jak předpověděl Steve Jobs.

 

 

 

Dell už neprodává iPody. Ožije RealPC?

10. dubna 2003, 00.00 | Souhrn několik zajímavých novinek z posledních dnů - Apple přitvrdil dealerské podmínky a tak přišel o řadu dealerů, mimo jiné o Dell; FWB podle všeho "oživí" RealPC jako konkurenci VirtualPC; prohlížeč OmniWeb přejde na WebCore ze Safari.

 

 

 

Intel kupuje Apple: to nejlepší z obou světů

1. dubna 2003, 00.00 | V překvapivém tahu se novým většinovým vlastníkem firmy Apple stává největší mikroprocesorový výrobce, Intel. Jaké procesory najdeme v příštích modelech Maců? Poběží na Macu i Windows?

 

 

 

Adobe vs. Apple: válka o digitální video?

28. března 2003, 00.00 | Internetem tento týden probleskl spor "Adobe vs. Apple" - Adobe na svých stránkách uvedlo, že PC jsou jednoznačně rychlejší a preferovanou platformou pro jejich produkty, Apple se obratem brání. Že by se souboj o digitální video rozhořel naplno?

 

 

 

Strana výpisu

... 114 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: