Periferie - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPeriferie

Tip na hardware a doplňky Matias

11. září 2007, 10.00 | Pokud vám nevyhovuje současná klávesnice, nebo jste nuceni řešit pořízení nové, možná pro vás bude zajímavý tip na stránky s nabídkou těchto produktů. Navíc zde lze pořídit i doplňky pro iPod či brašny na notebooky.

 

 

 

Macworld otestoval inovovanou AirPort Extreme Base Station (11.9.07)

11. září 2007, 06.00 | Macworld podrobil testům novou AirPort Extreme Base Station vybavenou gigabitovým Ethernetem a zjistil významné zvýšení výkonu.

 

 

 

ControllerMate – programování nejen herních USB zařízení

5. září 2007, 10.00 | Bohužel ne všichni výrobci herních i neherních periferií podporují svým softwarem i OS X. Jedním z těch skoupých je Saitek. Naneštěstí právě tento výrobce má v nabídce mnoho dobrých herních ovladačů a jedním z nich je Saitek Pro Gamer. Jak však takové zařízení přinutit ke správnému fungování?

 

 

 

Zprávy kolem iPhonu: iPhone je nejprodávanějším chytrým telefonem v USA, prodává se hlavně v obchodech Applu a O2 se údajně dohodl o jeho prodeji v Británií. (5.9.07)

5. září 2007, 06.00 | Podle iSuppli se iPhone v červenci stal nejprodávanějším chytrým telefonem v USA. Podle průzkumu Piper Jaffray se iPhony prodávají mnohem více v obchodech Applu než v prodejnách AT&T. A O2 se zřejmě dohodl s Applem o distribuci iPhonu ve Velké Británii.

 

 

 

Další pověsti o iPodu: ThinkSecret přináší další informace o dotykovém iPodu a 9to5mac už raději jen žertuje. (5.9.07)

5. září 2007, 04.00 | ThinkSecret tvrdí, že ústředním bodem dnešní akce bude iPod s dotykovou obrazovkou z iPhonu. A server 9to5mac žertuje na téma náramkového iPodu.

 

 

 

MujiPod - XtremeMac AirPlay Boost

4. září 2007, 11.00 | Tentokrát vám přinášíme bližší pohled na FM transmiter od společnosti XtremeMac. Jaký je zástupce často zavrhovaného příslušenství k iPodu? Dokáže více než jeho konkurenti, nebo patří jen do šedého průměru? Pokud vás zajímají odpovědi na tyto a další otázky, pak si přečtěte zprávu z našeho testování.

 

 

 

Další zprávy k odblokování iPhonu: litevští hackeři nabízejí odblokovávací službu a iPhoneSIMfree uvádí na trh své softwarové řešení. (4.9.07)

4. září 2007, 06.00 | Službu odblokování iPhonu začala nabízet také skupina litevských hackerů, avšak jejich řešení nepůsobí příliš důvěryhodně a je drahé. iPhoneSIMfree.com ode dneška začne dodávat své čistě softwarové řešení pro odblokování svým prodejcům.

 

 

 

Zprávy týkající se iPodů: více zdrojů předvídá nový iPod s dotykovou obrazovkou a WiFi, obchodní domy Target se připravují na elektronickou novinku a objevil se další obrázek údajného nástupce iPodu nano. (4.9.07)

4. září 2007, 04.00 | DigiTimes předpovídají nový iPod s dotykovou obrazovkou a WiFi, další zdroje spekulují o příjmu digitálního rádia a dokonce o iPhonu nano. Obchodní domy Target se připravují na žhavou elektronickou novinku, nejspíše tedy nové iPody. Objevila se nabídka pouzdra pro nový iPod. A GearLive přináší další obrázek údajného nástupce iPodu ano.

 

 

 

Zprávy k iPhonu: iPhone v Evropě, dění kolem odblokování a Apple hodlá začít prodávat vyzvánění. (3.9.07)

3. září 2007, 06.00 | Jednání o prodeji iPhonu v Evropě stále ještě pokračují, smlouvy zřejmě zatím uzavřeny nebyly. Také firma UniquePhones zveřejnila důkaz, že umí telefon softwarově odblokovat. A Apple údajně chce začít s prodejem vyzvánění pro iPhone.

 

 

 

Dění kolem iPodů a iTunes Store: potvrzena akce 5. září, další spekulace o nových iPodech a britský iTunes Store přidává televizní pořady, zatímco se Apple dohaduje s NBC o podmínkách prodeje jejích televizních pořadů. (3.9.07)

3. září 2007, 04.00 | Pozvánka na akci ve středu 5. září potvrzuje, že Apple něco chystá. Objevují se další dohady o nových iPodech, které asi budu představeny ve středu. Britský iTunes Store zahájil prodej televizních řadů, avšak za značně vysoké ceny. A Apple se nedokázal dohodnout s NBC o podmínkách prodeje jejích televizních pořadů na iTunes Store.

 

 

 

Strana výpisu

... 38 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: