Periferie - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPeriferie

Jak si Čech (ne)může koupit iPhone

30. července 2007, 00.00 | Máte už také plné zuby toho, jak kde kdo mudrcuje o iPhonu, aniž by jej pořádně vyzkoušel? Chcete vědět jako já, jaký opravdu je? Vzhledem k tomu, že nejsem tak dobrý jasnovidec jako Radek Hulán, rozhodl jsem se vyzkoušet iPhone se vším všudy a nenechat se balamutit kdejakou fámou.

 

 

 

Letní soutěž s firmou Belkin

26. července 2007, 11.00 | Na dobu prázdnin jsme vám společně s firmou Belkin připravili soutěž, ve které můžete vyhrát řadu doplňků pro vaše iPody. Soutěž bude mít tři kola, přičemž každé kolo bude trvat týden a na jeho konci vylosujeme výherce.

 

 

 

Technické zprávy týkající se iPhonu: test na Mobilu.cz, zahájen prodej Bluetooth sady a náznaky nového modelu telefonu. (25.7.07)

25. července 2007, 06.00 | Server Mobil.cz přinesl velký test iPhonu. Ve větší míře se začala prodávat náhlavní Bluetooth sada pro iPhone. A na Tchaj-wanu se možná ke konci roku začne vyrábět nový model telefonu.

 

 

 

Zprávy týkající se iPhonu: tipy pro baterii, odhalena vážnější bezpečnostní chyba a Karstadt potvrdil prodej iPhonů v Německu. (24.7.07)

24. července 2007, 04.00 | Apple na svém webu zveřejnil tipy pro zacházení s baterií iPhonu. Expertní tým ISE odhalil vážnější bezpečnostní chybu iPhonu. A řetězec obchodních domů Karstadt potvrdil, že bude v Německu prodávat iPhone.

 

 

 

Události minulého týdne kolem iPhonu: testy iPhonu v češtině, pokračuje hledání jeho chyb, novinky z oblasti vývoje webových aplikací pro telefon a náznak pro T-Mobile v Německu. (23.7.07)

23. července 2007, 00.00 | Nové testy a hodnocení iPhonu na českém Webu. David Pogue vydává knihu k iPhonu. Novinky okolo chyb iPhonu. Zprávy o vývoji webových aplikací, včetně triku, jak je učinit lokálními. A další náznak, že v Německu by mohl iPhone prodávat T-Mobile.

 

 

 

Elgato eyeTV diversity: Luxusní digitální televize pro Mac

18. července 2007, 00.00 | Pokud hledáte externí digitální televizní přijímač pro váš Mac, který umí o trochu víc než jen pustit televizi na počítači, taky by vám eyeTV diversity nemělo uniknout. Nabízíme vám recenzi tohoto šikovného doplňku.

 

 

 

Zprávy k iPhonu: Apple stále doplňuje své obchody, komerční synchronizace s Exchange a vývojářský tábor pro webové aplikace (12.7.07)

12. července 2007, 04.00 | Apple nadále doplňuje iPhony do svých obchodů. Synchronica nabízí synchronizaci telefonu s Microsoft Exchange. A vývojářský tábor v San Franciscu připravil řadu webových aplikací pro iPhone, z nichž se mnohé dostaly mezi 10 nejlepších aplikací podle MacNN.

 

 

 

Další dění kolem iPhonu: spekulace o iPhonu nano posílila akcie Applu, než byla popřena. (11.7.07)

11. července 2007, 08.00 | Analytik JP Morgan přišel se spekulací o iPhonu nano, jež způsobila nárůst kursu akcií Applu, avšak zpráva byla nakonec popřena.

 

 

 

Skvělá recenze iPhonu od Ars Technicy (11.7.07)

11. července 2007, 06.00 | Server Ars Technica přináší rozsáhlou, nesmírně důkladnou recenzi iPhonu.

 

 

 

Novinky kolem iPhonu: nové webové aplikace, hostovaná Exchange pošta a dohady o iPhonu v Kanadě a v Británii. (10.7.07)

10. července 2007, 06.00 | Přibývají nové webové aplikace pro iPhone. IceMail nabízí hostovanou poštovní službu postavenou na Exchange. iPhone se podle určitých náznaků zřejmě brzy dostane do Kanady. A náhlé objevení Steva Jobse v Londýně vyvolává spekulace o tom, co tam dojednává.

 

 

 

Strana výpisu

... 41 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: