Periferie - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPeriferie

Letní soutěž s firmou Belkin - vyhlášení správných výsledků a třetí kolo!

31. srpna 2007, 14.00 | Na dobu prázdnin jsme vám společně s firmou Belkin připravili soutěž, ve které můžete vyhrát řadu doplňků pro vaše iPody. Soutěž bude mít tři kola, přičemž první a druhé kolo je za námi a my pro vás máme vítěze a otázky pro kolo poslední.

 

 

 

Apple iPhone – praktické zkušenosti ze sítě AT&T

29. srpna 2007, 00.00 | Apple iPhone jsem intenzivně testoval v síti AT&T v Kalifornii, Arizoně, Utahu a státě New York. Jak se chová iPhone v každodenní praxi z pohledu běžného Američana? Jak je na tom s výdrží či třeba rychlostí?

 

 

 

Ostatní zprávy z víkendu: Ve středu 5. září Apple zřejmě ohlásí nové iPody a přibývá metod odblokování iPhonu. (27.8.07)

27. srpna 2007, 06.00 | Ve středu 5. září Apple údajně uspořádá mediální akci, na níž se čekají nové iPody a možná i další překvapení. A metody pro odblokování iPhonu se rozvíjejí natolik, že už vzbudily pozornost právníků.

 

 

 

Pověsti o nových iPodech. (24.8.07)

24. srpna 2007, 08.00 | Apple si vynutil stažení údajných obrázků nového iPodu nano. Server 9to5mac předvídá iPod Touch s prvky iPhonu. A mnoho zajímavých informací na toto téma přináší AppleInsider.

 

 

 

Kensington Quickseek FM Transmitter - další útok na rádio ve vašem autě

20. srpna 2007, 10.00 | Společnost Kensington je od počátku vstupu na český trh spojována s řešením pro přenos zvuku z iPodu do audio systému v autě přes FM rádio. Nový testovaný produkt nesoucí název Quickseek v této úspěšné tradici pokračuje a přináší zásadní vylepšení - dokáže sám nalézt ideální frekvenci pro přenos.

 

 

 

Zprávy k iPhonu: nové reklamy na telefon, Facebook, náhledy knih a stížnosti na podrobné výpisy (20.8.07)

20. srpna 2007, 04.00 | Apple dal do oběhu nové televizní reklamy na iPhone. Sociální síť Facebook nabízí verzi pro iPhone. Nakladatelství Harper Collins umožní prohlížení ukázek knih na iPhonu. A někteří uživatelé si stěžují na příliš podrobné výpisy od operátora.

 

 

 

Zprávy k iPhonu: v Británii se o něj možná podělí O2 a Vodafone a nová metoda odblokování s českou pomocí. (17.8.07)

17. srpna 2007, 08.00 | iPhone ve Velké Británii zřejmě budou prodávat O2 a Vodafone. A objevila se nová metoda odblokování telefonu pomocí adaptéru TurboSIM, který pochází od nás.

 

 

 

5.1 zvuk levně - Hercules Muse Pocket LT

16. srpna 2007, 10.00 | Pokud máte notebook s Mac OS a chcete ho připojit na zvukovou soustavu s více než dvěma reproduktory, existuje zde několik řešení. Na jedno z nich se spolu podíváme.

 

 

 

Griffin TuneCenter Pro - iPod jako centrum domácí zábavy?

15. srpna 2007, 11.00 | Příslušenství, příslušenství a ještě jednou příslušenství. Pokud chcete na horečce kolem iPodu vydělat, vytvořte vlastní kus příslušenství pro tento hudební přehrávač. Vyplatí se to, základna uživatelů je dostatečně velká a právě doplňky jsou to, co žene celou tuto oblast kupředu. Jedním z možných lídrů tohoto trendu může být i námi testovaný dock od Griffinu. Zásadní otázka - chcete mít svůj iPod v obývacím pokoji?

 

 

 

Dění kolem iPhonu: přechod na skleněný kryt zpozdil jeho uvedení a začínají přibývat binární aplikace pro telefon. (15.8.07)

15. srpna 2007, 06.00 | Použití skleněného krytu zpozdilo uvedení telefonu na trh asi o 2 týdny. A na konferenci nezávislých vývojářů se objevilo hned několik binárních aplikací pro iPhone.

 

 

 

Strana výpisu

... 39 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: