Periferie - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPeriferie

Apple varoval před odblokováním iPhonu. (25.9.07)

25. září 2007, 08.00 | Apple veřejně prohlásil, že programy pro odblokování iPhonu mohou způsobit nevratné poškození telefonu při instalaci aktualizace firmwaru a odblokování ruší platnost záruky.

 

 

 

Novinky kolem iPhonu: Orange tvrdí, že bude prodávat iPhone ve Francii, videa z Londýna a Apple údajně přiznal, že některé obrazovky iPodů touch byly vadné. (21.9.07)

21. září 2007, 06.00 | Operátor Orange tvrdí, že uzavřel smlouvu na prodej iPhonu ve Francii. Objevily se videozáznamy z londýnské tiskové konference. A podle Walta Mossberga Apple přiznal, že obrazovky některých časných iPodů touch byly vadné.

 

 

 

Nový iPod nano Apple vyrábí levněji. (18.9.07)

19. září 2007, 08.00 | Analytická firma iSuppli rozebrala nový iPod nano a došla k závěru, že se Applu podařilo výrazně snížit výrobní náklady.

 

 

 

Letní soutěž s firmou Belkin - výsledky třetího kola

18. září 2007, 16.00 | Poslední kolo soutěže s firmou Belkin je za námi a my vám přinášíme správné odpovědi a jména výherců.

 

 

 

Dění kolem iPodů a iPhonu: objevily se iTunes 7.4.2, aktualizace firmwaru pro iPody nano a classic, iPod touch má potíže s obrazovkou a software anySIM zjednodušuje odblokování iPhonu. (18.9.07)

18. září 2007, 04.00 | Apple uvolnil iTunes 7.4.2 a též vydal aktualizovaný firmware pro iPody nano a classic, urychlující jejich uživatelské rozhraní. Některé iPody touch mají zřejmě vadné obrazovky. A nový program anySIM do značné míry automatizuje, a tedy zjednodušuje odblokování iPhonu.

 

 

 

Víkendové dění kolem iPodů a iPhonu: fotografie iPodu Touch a řada novinek souvisejících s iPhonem. (17.9.07)

17. září 2007, 02.00 | iPod Touch přišel do amerických obchodů, takže se objevily fotografie z jeho vybalování a dokonce i rozebrání. Apple upřesnil, jak mohou časní kupci iPhonu získat poukaz na slevu. Zřejmě se chystá třetí aktualizace firmwaru iPhonu. T-Mobile údajně uzavřel smlouvu na iPhone pro Německo. A ThinkSecret prozrazuje podrobnosti k plánům Applu s iPhonem v Evropě.

 

 

 

Podrobný (a český) návod na odemknutí iPhone

14. září 2007, 10.00 | Je pátek 13. září 2007, vlastně čtvrtek. Dívám se do kalendáře - je středa! Po dvanáctihodinovém maratonu před počítačem se mi kompletně rozhodily biologické hodiny. Je poledne a chce se mi spát. Tenhle text píšu spíš nosem než prsty. Co jsem to dělal... aha, už jsem si vzpomněl - odblokovával jsem si svůj nový iPhone.

 

 

 

Zprávy o iPhonu a iPodu: Příručka pro iPod touch, nové informace o prodeji iPhonu a O2 má být britským operátorem pro iPhone. (14.9.07)

14. září 2007, 06.00 | Apple vydal příručku popisující základní funkce iPodu touch. iSuppli upřesnila svou zprávu o prodeji iPhonu a Gene Munster odhadl vliv slevy na zvýšení jeho prodeje. A Times Online tvrdí, že operátor O2 uzavřel s Applem smlouvu o distribuci iPhonu v Británii.

 

 

 

Objevilo se bezplatné řešení softwarového odblokování iPhonu. (13.9.07)

13. září 2007, 16.00 | Na Webu se objevil zadarmo poskytovaný software s otevřeným zdrojovým kódem, který umožňuje odblokování iPhonu.

 

 

 

Zprávy kolem iPhonu: Apple zprovoznil službu tvorby vyzvánění a zaujal neutrální postoj k binárním aplikacím pro telefon. (12.9.07)

12. září 2007, 08.00 | Od včerejška dovoluje iTunes Store tvorbu vlastních vyzvánění pro iPhone. A v rozhovoru pro PC Magazine ředitel marketingu hardwaru Applu uvedl, že k binárním aplikacím třetích stran se firma staví neutrálně.

 

 

 

Strana výpisu

... 37 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: