Software - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

Obcování s ďáblem 6: Pár zbývajících drobností

30. srpna 2001, 00.00 | Se zástupci, aliasy a linky jsme se vyrovnali; dnes probereme několik dalších šikovných triků pro práci se soubory a se složkami. Jak uvidíte, hned první z nich souvisí právě se zástupci; proto jsme si je museli nechat až na teď.

 

 

 

Mac OS X - uživatelské prostředí zblízka, 2. část

28. srpna 2001, 00.00 | Jaké změny, novinky a záludnosti pro nás připravili v Applu při práci s okny ve Finderu? A jak vám vyhovuje nový dialog pro otevírání/ukládání souborů?

 

 

 

Virtual PC pro Mac OS X - projeďte se zdarma

27. srpna 2001, 00.00 | Oblíbený emulátor Virtual PC je nyní v betaverzi zdarma dostupný pro Mac OS X - chcete vědět, jak dopadla naše "testovací jízda" s Virtual PC Test Drive?

 

 

 

iDVD - snadnější to nebude...

24. srpna 2001, 00.00 | Apple ve své řade i-programů uvedl spolu se SuperDrive mechanikou program iDVD pro jednoduchou a rychlou tvorbu DVD titulů. Zdá se, že tvorba DVD disků už snad ani nemůže být snadnější a elegantnější...

 

 

 

Apple uvádí nový systém Mac OS 9.2.1

23. srpna 2001, 00.00 | Apple uvedl novou verzi systému Mac OS 9.2.1, která obsahuje především zlepšení stability a kompatiblity pro Mac OS X - počáteční nápor uživatelů ale zahltil servery Applu.

 

 

 

Obcování s ďáblem 5 - Stále soubory, hlavně linky

23. srpna 2001, 00.00 | Ačkoli o "práci se soubory" již mluvíme dost dlouho, dosud jsme se seznámili pouze s příkazy, vhodnými pro jejich prohlížení. Dnes se však již vrhneme na skutečnou "práci" - tj. kopírování, přejmenovávání, rušení a podobně.

 

 

 

OCR program Readiris Pro 6

22. srpna 2001, 00.00 | Ručnímu přepisování knih dávno odzvonilo, a už mnoho let se výrobci software snaží, aby skončilo i ruční přepisování z papíru do počítače. Jak to zvládá belgický program Readiris Pro 6?

 

 

 

Mac OS X - uživatelské rozhraní zblízka, 1. část

21. srpna 2001, 00.00 | Důkladnější pohled na Aqua rozhraní určitě neuškodí - sice krásné a barevné, ale ne vždy dokonalé a efektivní. Máte rádi velké ikony? A používáte dlouhé názvy?

 

 

 

Obcování s ďáblem 4 - Další práce se soubory

16. srpna 2001, 00.00 | Minule jsme se naučili využívat základní "triky" shellu pro specifikaci souborů - hvězdičku, hranaté závorky a podobně. Dnes si o nich řekneme malinko více, a podíváme se i na pár dalších příkazů.

 

 

 

Weby na cestách

14. srpna 2001, 00.00 | Díky službě nazvané AvantGo si můžete vzít obsah svých oblíbených webů s sebou, i když nebudete v dosahu internetu - stačí vám k tomu PDA s PalmOS.

 

 

 

Strana výpisu

... 186 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: