Software - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

Route 66 - autoatlas pro Maca

19. listopadu 2001, 00.00 | Počítačový autoatlas má bezpochyby množství výhod, například bleskové hledání nebo tvorba popisu cesty, ovšem proti bežným papírovým atlasům může mít i své mínusy. Jak je na tom program pojmenovaný podle nejslavnější americké silnice?

 

 

 

AirPort 2.0 a nový Mac OS X

16. listopadu 2001, 00.00 | Apple uvedl tento týden dvě novinky – v jednom případě se jedná o docela zajímavý upgrade možností bezdrátové technologie AirPort, v druhém o minoritní update systému Mac OS X.

 

 

 

Obcování s ďáblem 17: Regulární výrazy

15. listopadu 2001, 00.00 | Dnešní díl bude tak trošku teoretický. Namísto toho, abychom si ukázali nějaké konkrétní příkazy a jejich využití, budeme se zabývat regulárními výrazy. Časem ale uvidíte, že existuje dlouhá řada případů, kde je znalost regulárních výrazů k
nezaplacení.

 

 

 

Dave 3.1 - nyní i pro Mac OS X

14. listopadu 2001, 00.00 | Apple se nabažil a nezávislý producent zůstal celý - přichází nová verze Dave pro OS 9 a OS X 10.1, aby umožnila snadné a jednoduché připojení k PC sítím v Mac OS X.

 

 

 

Některé standardní klíče a adresáře v NetInfu

13. listopadu 2001, 00.00 | Do databáze NetInfo můžeme ukládat libovolné adresáře a v nich mohou být libovolné klíče podle potřeby. Řadu standardních hodnot však definuje a využívá sám systém NetInfo a některé standardní servery a aplikace Mac OS X.

 

 

 

Mac OS X Server 10.1 - instalace, 1. část

12. listopadu 2001, 00.00 | Kromě Mac OS X pro běžné uživatele Apple nabízí také serverovou verzi systému, obohacenou o mnoho služeb jak pro internetové, tak pro intranetové použití.

 

 

 

iTunes 2 v praxi

9. listopadu 2001, 00.00 | Apple přesně před týdnem uvolnil nové iTunes 2, obsahující několik novinek a podporu pro iPod. Než se dočkáme iPodu, podívejme se na to, co všechno nové iTunes umí.

 

 

 

Obcování s ďáblem 16: Co se ještě dá uvařit z příkazu find

8. listopadu 2001, 00.00 | V dnešním dílu se rozloučíme s příkazem find; nejprve si však ukážeme ještě několik fint, které se často hodí.

 

 

 

procreate KnockOut 2 - Hladké přechody budou ještě hladší

6. listopadu 2001, 00.00 | Pro kreativní práci jsou potřeba dobře vymaskované obrázky, které se ručně vytvářejí velmi těžko. Nová verze procreate KnockOut přináší některá významná vylepšení.

 

 

 

K vašim službám 2: co nabízí Apple

6. listopadu 2001, 00.00 | Ve kterých aplikacích lze Services používat, a které naopak poskytují své služby? Podívejme se na to, co nám nabízí přímo programy v Mac OS X, ale pozor, programátoři Applu si s tím moc práce nedali.

 

 

 

Strana výpisu

... 181 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: