Software - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

SMB Browser - jak se připojit k PC síti

19. února 2002, 00.00 | Mac OS X 10.1 sice podporuje připojení ke sdíleným diskům na počítačích s Windows, ovšem uživatelsky velmi nepřívětivou formou. Proto určitě všechny uživatele potěší freewarová utilitka, která použití výrazně zjednodušuje - i díky síle UNIXu.

 

 

 

Začínáme programovat v Cocoa (2)

19. února 2002, 00.00 | Předpokládám, že vás úvod do programování nadchl stejně jako mne a je tedy nutné ukázat ještě něco lepšího. A abych řekl pravdu, není nic snazšího.

 

 

 

Obcování s ďáblem: Awk a funkce

14. února 2002, 00.00 | Dnes se seznámíme s nejdůležitějšími ze standardních funkcí, jež awk nabízí.

 

 

 

Programujeme v Cocoa

 

 

 

Začínáme programovat v Cocoa aneb v čem je MacOS X opravdu lepší než Windows

12. února 2002, 00.00 | Chcete napsat váš první program za 20 minut? Máte Mac OS X? Ukážeme vám, jak snadné to může být - nebojte se a klidně vstupte... Snadnější to totiž už být nemůže!

 

 

 

PageSpinner - dobrý HTML editor

8. února 2002, 00.00 | PageSpinner je jedním z velmi dobrých textových HTML editorů pro Maca - a nyní je v betaverzi i pro Mac OS X. Podívejme se, co všecho tento švédský produkt dokáže.

 

 

 

Obcování s ďáblem 27: Awk a výrazy

7. února 2002, 00.00 | Jak jsme si slíbili minule, nejprve se velmi stručně seznámíme s několika standardními proměnnými awk, a pak už se pustíme do výrazů.

 

 

 

Awk a proměnné

31. ledna 2002, 00.00 | Minule jsme se zběžně seznámili se základními vlastnostmi awk; z příkazů, jimž rozumí, jsme však viděli jen nejzákladnější příkaz print. Dnes si ukážeme řadu dalších šikovných triků, které můžeme v awk skriptech používat.

 

 

 

Žabákova dobrodružství v říši X

30. ledna 2002, 00.00 | Corel jako první z velkých výrobců software převedl všechny své programy pro Mac OS X. Dneska se podíváme na to, jak dopadla nejnovější verze populárního kreslícího programu CorelDraw 10 pro Maca.

 

 

 

Obcování s ďáblem: Další kouzla, aneb awk

24. ledna 2002, 00.00 | Poté, co jsme se naučili ovládat dávkový editor sed, podíváme se na další užitečný příkaz - awk. V mnoha ohledech je podobný sedu, ale jeho síla spočívá ve zpracování textu.

 

 

 

Strana výpisu

... 177 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: