Software - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

K vašim službám...

23. října 2001, 00.00 | Vzhledem k tomu, že nová verse Mac OS X 10.1 konečně podporuje integraci aplikačních služeb — tzv. Services — i v kamenouhelných aplikacích, nastal čas, abychom se na tento geniálně navržený systém podívali blíž.

 

 

 

Hrajeme si s rozhraním v Mac OS X

22. října 2001, 00.00 | Postupně se objevuje stále víc a víc aplikací pro Mac OS X, některé z nich jsou zaměřené na modifikaci uživatelského rozhraní tohoto systému. Půjde upravit rozhraní tak, aby vyhovovalo vašim potřebám?

 

 

 

FTP pro ostatní z nás

19. října 2001, 00.00 | Jednoduchý a příjemný FPT klient Transmit nabízí mnoho funkcí a snadnou obsluhu - přesně v tradičním duchu počítačů Macintosh a jejich operačního systému.

 

 

 

Obcování s ďáblem 13: Další triky

18. října 2001, 00.00 | Dnes si ukážeme poslední fintu standardního výstupu; příště se už budeme věnovat konkrétním příkazům.

 

 

 

Uložení dat v NetInfu, aneb stromy ve stromech

16. října 2001, 00.00 | Před týdnem jsme si ukázali základy struktury síťové databáze NetInfo: je složena z domén, každá doména může ležet na jiném počítači, a všechny domény tvoří stromovou strukturu. "NetInfo databáze" pak je právě tento strom domén.

 

 

 

Mac OS X 10.1 dorazil do Čech

12. října 2001, 00.00 | U prodejců by měl být již záhy k dispozici očekávaný upgrade na Mac OS X 10.1. Než se rozeběhnete ke svému dealerovi, zkontrolujte si, zda na tento "free upgrade" máte dost peněz!

 

 

 

NetInfo - síťové centrum Mac OS X

10. října 2001, 00.00 | Síťová databáze NetInfo je globální zdroj informací, přistupný v rámci celé sítě. Jsou v ní uložené všechny údaje, které mají mají pod OS X cokoli společného s počítačovou sítí. Pojďmě se naučit NetInfo znát a ovládat.

 

 

 

Přehled aplikací pro Mac OS X

9. října 2001, 00.00 | Co nás čeká a nemine v oblasti aplikací pro Mac OS X? Zajímá vás, kdy budou na trh uvedeny aplikace od Adobe, Macromedie, Applu, Corelu a dalších? Prohlédněte si náš přehled nových a očekávaných programů.

 

 

 

Mac OS X pod kapotou - resources

8. října 2001, 00.00 | Pokud se vyznáte v Mac OS, určitě jste někdy používali ResEdit pro úpravy v aplikacích nebo v systému. V Mac OS X je všechno opět jinak, a my si ukážeme jak na to.

 

 

 

Novinky v Mac OS X, 3. část -jak se tiskne...

5. října 2001, 00.00 | Podpora tisku byla oproti předchozí verzi významně vylepšená, Mac OS X 10.1 standardně podporuje stovky tiskáren. A k tomu si řekneme, jak trvale nastavit "evropský" formát A4 jako standard.

 

 

 

Strana výpisu

... 183 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: