Software - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

ICQ pro Maca - Gerry's ICQ

5. listopadu 2001, 00.00 | Pár dní je překvapivě krátká doba - dříve chválený program nelze používat a místo odpovědi na otázku "Který vybrat?" vám poradíme, jak se Gerryho ICQ zbavit...

 

 

 

ICQ pro Maca - 1. část

2. listopadu 2001, 00.00 | Možná také stojíte před volbou, který ICQ program pro Maca zvolit, nebo který nadále používat. Pokusíme se vám pomoci při výběru, dnes se podíváme na Mirabilis ICQ.

 

 

 

Profil monitoru pod Mac OS X - jde to

1. listopadu 2001, 00.00 | Pokud chcete používat MacOS X na práci s barvami, zřejmě narazíte na základní problém, že nemáte čím vytvořit profil monitoru. Poradíme vám, jak na to.

 

 

 

Obcování s ďáblem 15: Příkaz find stokrát jinak

31. října 2001, 00.00 | Se základy příkazu find a s jeho nejběžnějšími přepínači -name a -type jsme se seznámili minule. Dnes si ukážeme nejflexibilnější přepínač -exec, a naučíme se příkaz find opravdu používat.

 

 

 

NetInfoManager, aneb přímá cesta do databáze

30. října 2001, 00.00 | V minulých dvou dílech našeho seriálu jsme se seznámili se síťovou databází NetInfo, dnes se podíváme na aplikaci NetInfoManager, která nám umožní s databází NetInfo v naší síti přímo pracovat.

 

 

 

Deneba uvádí Canvas 8 pro Mac OS X

29. října 2001, 00.00 | Canvas je poměrně mocný a univerzální nástroj pro tvorbu a zpracování bitmapové a vektorové grafiky, sazbu a tvorbu webových stránek. Pomůže nová verze pro Mac OS X dostat se na výsluní zájmu veřejnosti?

 

 

 

SIM express - pomocník pro váš mobil

26. října 2001, 00.00 | Macovská platforma má poměrně slabou podporu ze strany výrobců mobilních telefonů, programů od nezávislých výrobců je také poskrovnu. Podívejme se na jednu poměrně šikovnou aplikaci z Finska, "mekky" mobilních telefonů.

 

 

 

Obcování s ďáblem 14: Vyšší škola hledání souborů

25. října 2001, 00.00 | Minule jsme dokončili přehled základních služeb vlastního shellu, dnešní a několik dalších dílů věnujeme ukázkám některých častěji používaných příkazů. Příkaz find si určitě oblíbíte, zvlášť pokuď už máte plné zuby Sherlocka.

 

 

 

ColorSync 4 - krok k Microsoftu?

24. října 2001, 00.00 | S novým systémem Mac OS X přichází také nová verze ColorSyncu. O její zajímavosti svědčí to, že jí Apple věnoval podstatnou část času při prezentaci na Seyboldu.

 

 

 

Pozor na bezpečnost!

24. října 2001, 00.00 | V Mac OS X byly objeveny další dvě bezpečnostní chyby - rozhodně doporučujeme se s nimi seznámit a nainstalovat záplaty, které je odstraní!

 

 

 

Strana výpisu

... 182 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: