Mac OS X CZ - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůMac OS X CZ

Česká verze Mac OS X již k dispozici!

7. srpna 2002, 00.00 | Česká lokalizace systému Mac OS X 10.1 byla zdarma uvolněna pro všechny zájemce. Podívejme se na to, co můžeme od lokalizované verze očekávat a na co si dávat pozor.

 

 

 

Dobré zprávy pro naše čtenáře

25. července 2002, 00.00 | Na základě nečekaně velkého zájmu slovenských čtenářů jsme operativně vyřešili distribuci knihy MacOS X krok za krokem i pro Slovensko. Zhruba do 14 dnů by se příručka měla objevit na pultech slovenských autorizovaných prodejců Apple. Navíc připravujeme veřejné setkání s autory knihy.

 

 

 

První příručka pro Mac OS X již v prodeji!

16. července 2002, 00.00 | Vydavatelství Grafika Publishing zahajuje prodej první české příručky pro Mac OS X, publikace Mac OS X krok za krokem. Ideální pro začátečníky i zkušené uživatele, podrobně popisuje vlastnosti a použití nového systému Mac OS X. Podrobnosti včetně objednávky naleznete v článku.

 

 

 

Český OmniWeb 4.1

19. června 2002, 00.00 | Ještě není hotové ani "zlaté" CD s lokalizovaným systémem Mac OS X, a první plně lokalizovaný prohlížeč pro tento systém již můžete exklusivně získat k testování. Vše, co potřebujete vědět, naleznete v tomto článku.

 

 

 

Na eX! aneb jak se jeden běžný uživatel loučil s MacOS

3. června 2002, 00.00 | Co čeká na obyčejného smrtelníka při přechodu na MacOS X? Velmi osobní reportáž ze čtyřzápasu vědomí vs. podvědomí vs. rozum vs. vodní systém a o tom, jak proběhlo závěrečné dvoudenní finále, z něhož vyšel vítězně...

 

 

 

Podpora češtiny v Mac OS X

16. dubna 2002, 00.00 | Na toto téma již bylo napsáno a řečeno mnoho, bohužel však problematika národní podpory v Mac OS X je stále otevřená. První verze programu, jež vám umožní zaručeně „rozjet“ základní podporu češtiny bez komplikací, je CZ Language Kit X.

 

 

 

Mac OS X - lokalizace na postupu

3. dubna 2002, 00.00 | Přinášíme vám první souhrn informací o připravované lokalizaci Mac OS X, včetně obrázků z první betaverze této lokalizace! Dočkáme se české verze Mac OS X už v květnu?

 

 

 

Česká příručka: Mac OS X krok za krokem

26. března 2002, 00.00 | Vydavatelství Grafika Publishing, které je mimo jiné i vydavatelem serveru MujMAC, připravuje pro české uživatele první příručku, podrobně a srozumitelně popisující nový operační systém Mac OS X. Objednejte si ji už nyní!

 

 

 

Mac OS X - krotíme Classic

20. února 2002, 00.00 | Mnoho uživatelů, používajících českou verzi Mac OS 9, má problém s fungovaním vrstvy Classic pod Mac OS X. V dnešním článku vám mimo jiné poradíme, jak si můžete opravit tento problém.

 

 

 

Cyclone - zatočí s češtinou

3. ledna 2002, 00.00 | A nejen s češtinou - tento jednoduchý prográmek si dokáže poradit s takřka libovolným kódováním a jazykem na světě.

 

 

 

Strana výpisu

4

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: