Mac OS X CZ - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůMac OS X CZ

Adobe včera otevřelo v Praze regionální centrálu

24. listopadu 2005, 00.00 | Včera došlo za přítomnosti místopředsedy vlády ČR ke slavnostnímu otevření středo a východoevropské centrály Adobe v Praze. Využili jsme této příležitosti a zeptali se na několik aktuálních otázek.

 

 

 

Staňte se vývojářem nejmodernějších technologií pro Apple

10. prosince 2004, 00.00 | Zaujala Vás nová platforma Xsan? Chtěli byste se podílet na vývoji strategického produktu pro tuto platformu? V současné době společnost Apple Computer Inc. zavádí na trh nový systém Xsan s architekturou Xserve. Společnost Kerio Technologies díky úzké spolupráci svého ústředí v Silicon Valley s firmou Apple vyvíjí v České republice pro tuto platformu clusterové řešení svého produktu.

 

 

 

Seminář Přechod z OS 9 na OS X v pre-pressu se blíží

19. června 2004, 00.00 | Rádi bychom Vám nabídnuli poslední volná místa na semináři věnovaném problematice přechodu z platformy Mac OS 9 na Mac OS X ve specifických podmínkách grafických a pre-press studií. Akci pořádá redakce serveru MujMAC.cz za podpory společností Apple, Adobe a Quark.

 

 

 

Mac OS X CZ: hledáme betatestery!

11. června 2003, 00.00 | Chcete-li ovlivnit kvalitu operačního systému Mac OS X a lokalizovaných aplikací, máte jedinečnou příležitost. Exklusivně pro čtenáře serveru MujMAC je určena aktualizace CE skriptu - otestuje tuto novou verzi a pomožte vyřešit problémy, které sužují stávající verze Mac OS X!

 

 

 

Mac OS X Shell krok za krokem

30. května 2003, 00.00 | Společnost Grafika Publishing vydala v edici "MujMac krok za krokem" třetí publikaci určenou pro uživatele Mac OS. Kniha "Mac OS X Shell krok za krokem" provádí čtenáře základy využití příkazového řádku, který Mac OS X nabízí.

 

 

 

Novinky v lokalizaci: iTunes a aktualizace lokalizace

24. dubna 2003, 00.00 | Že lokalizační tým nespí, o tom svědčí další novinky, které se objevily - především lokalizace pro aktuální verzi iTunes 3.0.1 a také Aktualizace lokalizace 10.2. Dobrou zprávou také je, že tři čtvrtiny lokalizací pro iLife jsou zdarma ke stažení na webu.

 

 

 

Lokalizace Mac OS X 10.2 je tu!

15. dubna 2003, 00.00 | Od minulého týdne je již v prodeji česká lokalizace pro systém Mac OS X 10.2 - na CD za 500 Kč kromě toho najdete lokalizaci pro kompletní balík programů iLife, prostředky pro zprovoznění české verze Mac OS 9 jako Classic vrstvy a další doplňky. Co váš čeká si můžete přečíst v našem článku.

 

 

 

Náhled: Mac OS X Jaguar CZ

4. března 2003, 00.00 | Přinášíme vám první podrobné informace o lokalizované verzi Mac OS X Jaguar 10.2, která by se měla již v brzké době dostat k uživatelům. Podívejte se na řadu obrázků a přečtěte si něco o našich prvních zkušenostech.

 

 

 

A ještě jednou virtuální paměť

14. listopadu 2002, 00.00 | Minule jsme si vysvětlili základy virtuální paměti: ukázali jsme si, že kterýkoli proces může volně pracovat s kteroukoli adresou v adresovém prostoru, a správce paměti mu automaticky přidělí "kus" skutečné paměti, který bude prostřednictvím dané adresy dosažitelný. Co když však fyzická paměť dojde?

 

 

 

Mac OS X 10.2: Podpora češtiny

27. srpna 2002, 00.00 | Podpora češtiny v Mac OS X 10.2 Jaguar by měla být na mnohem vyšší úrovni, než v předchozích systémech, pojďme se tedy podívat, co nás čeká. Pokud máte na svém systému lokalizovanou verzi Mac OS X, tento článek si MUSÍTE přečíst! Opraveno!

 

 

 

Strana výpisu

3

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: