Mac OS X CZ - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůMac OS X CZ

Tip: Nástroj pro fajnšmekry - GeekTool

2. června 2009, 00.00 | GeekTool je utilitka, se kterou můžete nastavit pozadí Vaší pracovní plochy tak, že se Vám automaticky budou zobrazovat aktuální informace.

 

 

 

Tip: Kde je co na klávesnici?

12. května 2009, 00.00 | Mac OS X nabízí možnost psaní speciálních a málo obvyklých znaků pomocí klávesových zkratek. Uživatel nemusí spouštět žádnou speciální aplikaci či komplikovaně odněkud znaky kopírovat. Stačí znát klávesové zkratky. Kde je najdete?

 

 

 

Jak na zaseknutý alarm iCalu

11. května 2009, 00.00 | Na obrazovce se objeví prázdný dialog připomenutí události iCalu, nejde zavřít ani skrýt a systém zpomalí, jak kdyby mu někdo vyměnil procesor za pěkných pár let starou G4ku. Co dělat aby váš počítač uměl opět víc než točit barevným kolečkem?

 

 

 

Novinky u Apple: Druhé vydání průvodce zabezpečením Leoparda a Server Admin Tools 10.5.6

26. ledna 2009, 06.00 | Apple zveřejnil druhé vydání průvodce zabezpečením Leoparda. Také vydal serverové správní nástroje Server Admin Tools 10.5.6. S oběma novinkami vás seznámíme v tomto článku.

 

 

 

Uživatelský pohled: Z Linuxu na Mac OS X

20. ledna 2009, 00.00 | Po více než šesti letech s Linuxem na desktopu jsem si chtěl vyzkoušet něco jiného. Rozhodl
jsem se pro Macintosh. Tento článek je o začátcích používání tohoto stále populárnějšího
systému z pohledu vývojáře.

 

 

 

Time Machine v praxi: Když potřebujete obnovit celý počítač

16. prosince 2008, 00.00 | Co dělat když se vám rozbije hard disk nebo přijdete jinou cestou o celý operační systém? Pokud jste používali Time Machine, máme pro vás návod na velmi rychlou obnovu celého systému a všech dat. Vyzkoušeno v praxi!

 

 

 

Hledáte pomoc? Join group chat: mujmac.

26. března 2007, 10.00 | Vzhledem k tomu, že mujmac chat stále úspěšně funguje, rozhodli jsme se znovu uvést postup, jak se do této diskusní skupiny připojit.

 

 

 

Písma v Mac OS X

 

 

 

PostScriptová písma a Mac OS X

9. března 2006, 00.00 | Jak je to s písmy v Mac OS X? Proč některá fungují a jiná ne? Nový seriál zabývající se písmy začíná klasikou - písmy ve formátu PostScript Type 1.

 

 

 

10 důvodů pro Mac OS X

12. prosince 2005, 00.00 | Při diskuzích s uživateli, kteří zvažují přesun z platformy PC, často zazní otázka, proč přejít na Maca? Jaké výhody mi to přinese? A jaké nevýhody? Uvědomil jsem si, že podobný článek na našem serveru není a rozhodně zde chybí. Když jsem chtěl článek "Deset důvodů, proč říci sbohem Windows a začít používat Mac OS X" napsat, došlo mi, že se nemůže jednat o názor jednoho člověka, ale o společný názor a smýšlení celé komunity, všech čtenářů.

 

 

 

Strana výpisu

2

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: