MacExpo 2001 v Londýně - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

MacExpo 2001 v Londýně

31. října 2001, 00.00 | Z londýnského MacExpa se po zrušení Apple Expa v Paříži stal největší letošní evropský veletrh Maců a všech souvisejících programů a produktů. Redakce serveru MujMAC samozřejmě nebude chybět! Přinášíme vám základní informace o této akci.

Po zrušení velmi očekávané pařížské výstavy Apple Expo se soustředil zájem vystavovatelů na londýnské MacExpo, ze kterého se rázem stala letošní největší Apple akce v Evropě. Účastní se Apple a mnoho dalších známých firem, jak ze softwarové, tak hardwarové branže. Dá se předpokládat, že nabídka produktů jak pro profesionální, tak pro SOHO nasazení, bude opravdu široká. Pořadatelé věnují samostatnou sekci například hrám a zábavným a výukovým programům, další sekce budou vyhrazeny pro Internet nebo audio.

MacExpo se koná v Londýně ve dnech 22. – 24. listopadu v Business Design Centru v Islingtonu v Londýně, a redakce serveru MujMAC bude při tom! Naše redakční výprava se chystá přinést maximum informací o novinkách a produktech prezentovaných na výstavě, jak formou článků, tak pomocí bohaté obrazové a video-dokumentace. Očekáváme, že mnoho firem zde bude prezentovat své novinky, například Apple zde poprvé na „starém kontinentě“ předvede žhavou hardwarovou novinku iPod, určitě bude šance vyzkoušet iDVD 2 nebo čerstvě uvedené Microsoft Office v. X. Zpravodajství z Mac Expo sponzorují společnosti Apple a Sony.

Pokud se vypravíte na Mac Expo, vězte, že je zatím možné získat lístky zdarma přímo prostřednictvím webových stránek MacExpa – běžná cena lístků je 10 liber. Veletrh je otevřený ve čtvrtek a v pátek od 9.30 do 18 hodin, v sobotu už pouze do 16.30. Pokud se na MacExpo chystáte, spam_email('.cz', '@', 'mujmac', 'redakce');?subject=MacExpo>kontaktujte nás prosím, rádi vám nabídneme spolupráci přímo na místě.

Obsah seriálu (více o seriálu):

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Výstavy  

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Zprávy o Applu  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: