Mac Expo 2004 - první fotografie Apple Storu v Regent Street - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůVýstavy

Mac Expo 2004 - první fotografie Apple Storu v Regent Street

19. listopadu 2004, 00.00 | Dnes ráno jsem se před otevřením MacExpa vydal na Regent Street a udělal pár fotografií Apple Storu. V Londýně je teď chladné, ale krásné slunečné počasí, které by mělo vydržet až do zítřejšího dne.

Dnes ráno jsem se před otevřením MacExpa vydal na Regent Street a udělal pár fotografií Apple Storu. V Londýně je teď chladné, ale krásné slunečné počasí, které by mělo vydržet až do zítřejšího dne. Pokud jste měli v plánu být první v řadě, pravděpodobně to již nestihnete. Fanoušci (převážně z USA) již začali okupovat ulici před vchodem, ačkoliv se brány Apple Storu neotevřou dříve než za necelých 22 hodin. Chytře si s sebou přivezli i stan, takže to čekání pro ně nebude snad tak kritické. Plánuji připojit se do fronty po třetí hodině ranní (7 hodin před hodinou H) a snad se dostanu mezi prvních 300 zájemců o Lucky Bag.

Na fotografiích můžete vidět Apple Store pár hodin před otevřením a údajně se jedná o největší Apple Store vůbec. Dále pak reklamy na iPod na zástavce metra Angel a billboardy před samotným Design Business Centre. Mimochodem, do Londýna dorazil i Steve Jobs, ale zatím nebyl k vidění ani na výstavě, ani při čtvrteční prezentaci Apple Storu novinářům. Že by se ukázal zítra přímo v Apple Storu? I když to není zcela pravděpodobné, budu mít fotoaparát připraven a eventuelně Steva zkusím vyfotit. Na celé Regent Street je již vánoční výzdoba a mezi umístěnými reklamami lze zahlédnout i postavičky z animovaného filmu The Incredibles, jež vznikl ve studiích společnosti Pixar (a tu stejně jako Apple šéfuje Steve Jobs). Premiéra filmu je zde stejný den, jako otevření Apple Storu - v sobotu 20. listopadu 2004.

Obsah seriálu (více o seriálu):

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Výstavy  

 » Rubriky  » Agregator  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: