Zprávy o iPhonu: iPhone se začal prodávat v řetězci Best Buy a Spore pro iPhone přišla na trh se zpožděním. (9.9.08) - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPeriferie

Zprávy o iPhonu: iPhone se začal prodávat v řetězci Best Buy a Spore pro iPhone přišla na trh se zpožděním. (9.9.08)

9. září 2008, 06.00 | V USA se iPhone 3G začal prodávat též v obchodech řetězce Best Buy. A hra Spore Origins pro iPhone se objevila na App Store se zpožděním proti plánu.

Ani o iPhonu se během včerejška mnoho nových zpráv nesešlo, vybral jsem alespoň dvě:

iPhone začal prodávat řetězec Best Buy

USA stále zůstávají nejdůležitějším trhem odbyt iPhonu, proto se domnívám,že následující zpráva, ačkoli se nás přímo netýká, stojí za zmínku.

Jde o to, že až dosud se iPhone 3G ve Spojených státech dal koupit jen v obchodech AT&T a v kamenných obchodech Apple Store. To se však v neděli změnilo, telefon Applu nyní lze koupit také v obchodech řetězce Best Buy.

Ten má v USA 970 obchodů, čímž výrazně zvyšuje počet míst, kde si zákazníci mohu iPhone 3G koupit. Apple v současnosti provozuje v USA 197 kamenných ochodů a AT&T Wireless nabízí iPhone ve více než 1 800 svých prodejen, ovšem obchody Best Buy navštěvuje poměrně značný počet lidí, z nichž mnozí by jinak o iPhonu vůbec neuvažovali. Co týče podmínek prodeje, ty se nijak neliší od ostatních obchodů, dotovaný iPhone 3G přijde u Best Buy na 199 USD v 8GB verzi a na 299 USD za 16GB modely.

Lze předpokládat, že tímto tahem Apple ještě posílí prodej svého telefonu a ukazuje to, že se iPhone začíná stávat spotřebním zbožím.

Hra Spore Origins pro iPhone se objevila s menším zpožděním,/p>

U včerejšího článku o hře Spore pro iPhone čtenáři připomínali, že se zmíněná hra na App Store zatím neobjevila.

Ta sice měla vyjít již v neděli, ale nakonec se trochu zpozdila. EA Mobile, zodpovědná za distribuci této hry, totiž doufala, že se Spore pro iPhone objeví na App Store už v neděli, ale její uvedení se (vinou Applu) opozdilo, byla k dispozici až v pondělí odpoledne.

Nyní se tedy již nabízí ke koupi a uživatelé si ji budou moci vychutnat na svých iPhonech a iPodech touch. Jak už bylo řečeno, tato hra rozsáhle využívá multi-touch ovládání, zejména v editoru příšerek, kde uživatelé gesty prstů přidávají různé tělesné součásti k sestavovaným potvůrkám. V průběhu hry pak přichází ke slovu integrovaný akcelerometr, naklápěním telefonu se s potvůrkami pohybuje v pramoři.

Hra byla mimochodem navržena tak, aby se dala hrát přerušovaně – lze ji snadno pozastavit a znovu spustit, může tedy sloužit k zábavě ve volných chvilkách.

Opožděné uvedení Spore představuje ukázkový příklad, proč jsou někteří vývojáři poněkud rozčarovaní z používání App Store. Jakmile svůj výtvor předají Applu, dostávají o něm jen velmi málo informací, Apple jim totiž nesdělí, kdy přesně se aplikace začne prodávat, což pochopitelně nebudí velké nadšení.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Periferie  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

nedotovany

Autor: MartyM Muž

Založeno: 09.09.2008, 13:14
Odpovědí: 0

cetl jsem tu zpravu i na zahranicnich servrech ale nikde jsem nevidel, ze by ten telefon prodavali nedotovany bez blokace, asi maji amic porad smulu, sluzby ATAT jsou pry nejhorsi

Odpovědět na příspěvek

RE: nedotovany

Autor: Mr. Cidermaster Muž

Založeno: 09.09.2008, 17:02

A na to jste prisel jak, ze sluzby AT&T jsou nejhorsi? Mate vlastni zkusenost? Jsem dlouholetym zakaznikem AT&T (drive Cingular) a srovnam-li to s jinymi operatory, tak si rozhodne nemohu stezovat. Ano vsichni operatori "sucks", navic z natiowide GSM operatoru tu zbyva uz jen T-mobile, ktery ma nesrovnatelne horsi pokryti (v nasem state nulove). Byl jsem tez zakaznikem Sprint a jsem rad, ze jak to slo, tak jsem od nej utekl. A pokud bych mel srovnat sluzby s ceskymi operatory, tak to radeji ani ne ;-)

Odpovědět na příspěvek

New Ipod NANO

Autor: Máza Muž

Založeno: 09.09.2008, 23:26
Odpovědí: 0

Vypadají luxusně!!! http://www.apple.com/ipod
nano/

Odpovědět na příspěvek

Divim se

Autor: android Muž

Založeno: 06.10.2008, 09:51
Odpovědí: 0

Divim se ze ho best buy jeste neprodaval. Jinak si zacinam myslet ze pro takoveho chudsiho amerikana je iphone podobne obtizne sehnatelny/zaplatitelny jako pro prumerneho cecha. A to me tesi :)

Odpovědět na příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: