iPad za 24 dolarů - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůHumor

iPad za 24 dolarů

9. srpna 2010, 00.00 | Společnost PixelPads uvedla speciální verzi iPadu s označením 64PG. Nepotřebuje napájení, základní balení pořídíte v přepočtu za 450 Kč a je plně recyklovatelný. Je totiž z papíru.

iPad 64PG není nic jiného, než poznámkový blok v rozměrech a designu skutečného iPadu. Označení 64PG označuje počet listů. Ty jsou z jedné strany opatřené milimetrovým rastrem a z té druhé šablonou pro kreslení storyboardů.

Zadní strana listů navíc obsahuje v rozích čtvercová okénka. Ta mohou sloužit třeba k očíslování storyboardů, ale výrobce jejich využití vidí jinde. Mají totiž stejný rozměr jako ikony na opravdovém iPadu.

Blok je přilepen k desce ze silného kartonu, která tvoří podklad pro pohodlné psaní. Pokud spotřebujete všechny listy, můžete si na podložku nalepit nový blok, který výrobce nabízí k dokoupení.

Papírový iPad je k přírodě šetrnější než ten skutečný. Nejenže nespotřebovává žádnou elektrickou energii, ale pro potisk stránek je použíta barva na rostlinném základě a je plně recyklovatelný.

Svého kovového sourozence poráží take v dalších disciplínách. S hmotností 230 gramů je bezmála třikrát lehčí, podporuje nekonečné množství barev a všechny světové jazyky. Rozsah pracovních teplot se podle výrobce pohybuje mezi -35° až po +65°C. Těmto hodnotám skutečný iPad nemá šanci konkurovat.

PixelPads prodává iPad ve třech baleních. Verze Starter za 24 USD (asi 450 Kč) obsahuje samotný iPad 64PG, jeden náhradní blok s dalšími 64 listy, mikrotužku, propisku a fix. Balení Awesome vyjde na 49 USD (918 Kč) a uvnitř najdete dva iPady, tři náhradní bloky a po dvou mikrotužkách, propiskách a fixech. Cena verze Ultimate se vyšplhala na 99 USD (1855 Kč) a dostanete za ni čtyři iPady, osm náhradních bloků, čtveřici mikrotužek, propisek a fixů a navíc ještě balení dalších dvanácti barevných fixů. Další náhradní bloky lze dokoupit v balení po třech, šesti a desíti. Poštovné je v rámci USA zdarma.

A k čemu papírový iPad využít? Kromě kreslení a psaní poznámek si s ním můžete z někoho vystřelit. Dobře však poslouží také vývojářům aplikací pro iPad, ke kreslení návrhů ve skutečném měřítku. Primárně je výrobek PixelPadu určený jako záloha skutečného iPadu, když mu dojde akumulátor nebo pracovní teploty přesáhnou výrobcem stanovené meze. Chybí mu sice některé funkce jako je přehrávání videa či hudby a přístup na internet, ale s maily, textem nebo mapami na něm můžete pracovat mnohem volněji.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Novinky  

 » Rubriky  » Zábava  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Humor  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Bomba!

Autor: Robert Cerny Muž

Založeno: 09.08.2010, 10:52
Odpovědí: 0

Konecne vanocni darek, ktery mne nezrujnuje :)

Odpovědět na příspěvek

a je tam i...?

Autor: 3ugeene Muž

Založeno: 09.08.2010, 11:47
Odpovědí: 0

je k ceně i papírový USB sync kabel ?

Odpovědět na příspěvek

no

Autor: BluDik Muž

Založeno: 09.08.2010, 12:02
Odpovědí: 0

To je ale kravina... :)

Odpovědět na příspěvek

RE: no

Autor: jendas Muž

Založeno: 09.08.2010, 21:06

Kravina mozna pro vas, ale pro designera aplikaci na iPad dost prijemna pomucka. Samozrejme dlouhou dobu existuje i iPhone verze...

Odpovědět na příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: