Power Mac G5 - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPočítače

Power Mac G5

Obsah seriálu:

ts_powermacg5-nahled2.gif 19.11.2003

iMac s 20" LCD a duální Power Mac 1,8 GHz

Apple zajímavým způsobem rozšířil svou nabídku počítačů - nabízí už dva dvouprocesorové modely Power Mac G5 a nový iMac s velkým, 20" LCD displejem. Kromě toho uvedl některé své profesionální aplikace ve verzi, optimalizované pro PowerPC G5, takže jsou o desítky procent rychlejší.

ts_powermacg5-nahled2.gif 15.09.2003

Power Mac G5 - poprvé v praxi

Využili jsme možnosti na krátké otestování jednoho z prvních Power Maců G5 v ČR - přinášíme vám řadu postřehů k technické konstrukci a mnoho fotografií, včetně fotek procesorového modulu. Zajímá vás jak hlasitý je nový Power Mac G5?

ts_powermacg5-nahled2.gif 27.08.2003

Power Mac G5 (na chvíli) v Praze

V úterý, 26. srpna, byl v Praze za účasti zástupce Apple Europe na náš trh oficiálně uveden nový počítač, Power Mac G5. Distributor počítačů Apple v ČR, společnost CDS, také ohlásila otevření firemního internetového obchodu s počítači Apple pro koncové uživatele, plánované na polovinu září.

ts_powermacg5-nahled2.gif 25.08.2003

Power Mac G5 klepe na dveře

Alespoň těm šťastnějším uživatelům v USA - zbytek světa si podle všeho opět musí ještě počkat. Objevují se již updaty programů, aby uměly lépe využívat schopnosti nových procesorů a také jsou publikovány výsledky prvních rychlostních testů. A my se můžeme alespoň těšit na první možnost prohlédnout si Power Maca G5 v Praze.

ts_powermacg5-nahled2.gif 07.07.2003

Power Mac G5 - informace z vývojářské dokumentace

Jelikož praktické "osahání" nových Power Maců G5 je ještě v nedohlednu, čerpáme informace ze zatím dostupných zdrojů - například předběžné verze dokumentace nových modelů pro vývojáře.

ts_powermacg5-nahled2.gif 30.06.2003

Další podrobnosti o nových Power Macích G5

Bohužel si ještě asi dva měsíce počkáme na to, až se první Power Mac G5 objeví u nás, ovšem v některých evropských zemích již oficiální představení proběhlo. Díky tomu se objevuje i více informací o těchto nových strojích, například jak to je anténami pro AirPort a Bluetooth nebo jak vidí inženýr Apple možnost upgradu.

ts_panther-nahled2.gif 25.06.2003

Informace o Panther Server; výsledky G5 zpochybňovány

Kolem novinek, uvedených na WWDC bude samozřejmě ještě nějaký čas rušno a tak vám přinášíme další informace - jaký bude Panther v provedení "Server", jak to bude dál s Power Macy G4 a také jaké se objevily názory na rychlostní testy, publikované Apple.

ts_powermacg5-nahled2.gif 24.06.2003

Power Mac G5 - nejrychlejší počítač na světě?

Apple uvedl zcela nové modely svých Power Maců - se zbrusu novými, 64bitovými procesory taktovanými až na 2 GHz, rychlou sběrnici, podporou pro Serial ATA, zajímavým hliníkovým krytem počítače a řadou dalších vychytávek. Podařilo se Apple opět převzít vládu nad světem počítačů?

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Počítače  

Poslat

Nyní máte možnost poslat odkaz svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz :

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: