Počítače - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPočítače

iMac: ještě větší, než jste doufali

21. června 2002, 00.00 | Máte starého iMaca s CRT monitorem a nestačí vám jeho rozlišení? Asi to ani nevíte, ale rozlišení 1024x768 není maximum, které ze svého iMaca můžete dostat - stačí jen připojit externí monitor a mít ten správný kousek software... Udělejte ze svého iMaca profesionální stroj!

 

 

 

Vyzkoušejte si svůj upgrade

12. června 2002, 00.00 | Distributor procesorových upgradů Sonnet, firma Quentin, nabízí možnost vyzkoušení upgradu bez rizika - pokud vrátíte upgrade do 14ti dnů, dostanete peníze zpět. Přečtěte si také, jaké upgrady jsou dnes obvyklé a pro koho jsou vhodné.

 

 

 

eMac pro všechny

5. června 2002, 00.00 | Apple "rozšířil" svou nabídku počítačů - měsíc starý eMac, původně určený pouze pro školství, se nyní dostává do bežného prodeje. Starý iMac tak má důstojného nástupce s rozumnou cenou.

 

 

 

Jak nám chutnal nový TiBook?

4. června 2002, 00.00 | Na krátký test jsme získali nejnovější model PowerBooku G4 Titanium na 667 MHz. Ač na první pohled skoro stejný jako předchůdce, prodělal řadu drobných, ale podstatných změn - pár pixlů na LCD navíc, více cache paměti, lepší grafika...

 

 

 

iBook po roce - podařený "facelift"

21. května 2002, 00.00 | Populární design iBooku Apple zatím nemění, v nových modelech však najdeme rychlejší procesory a také novější generaci grafické karty, která bude podporovat všechny funkce v připravované verzi Mac OS X. A jak si iBook v prvním roce své "nové" existence vedl?

 

 

 

Apple Xserve - návrat do světa serverů

15. května 2002, 00.00 | Apple po mnoha letech opět představil počítač, který si právem může nárokovat označení server. Se svými parametry a schopnostmi operačního systému Mac OS X Server by mohl zaujmout mnoho zákazníků, uvidíme ovšem, jak si Apple povede v oblasti, kde přiliš silné jméno nemá.

 

 

 

Jak se líbí eMac?

6. května 2002, 00.00 | Podivejme se blíž na novinky minulého týdne - jak je eMac přijímaný ve světe, jak to bude s eMacem u nás a také jak získat nový DVI-ADC převodník od Apple zdarma.

 

 

 

Nové počítače od Apple: eMac a nová verze Titania

30. dubna 2002, 00.00 | Apple opravdu uvedl očekáváné inovované Titanium a přidal navrch další novinky - nový počítač eMac určený pro školství a také DVI-ADC převodník, ideální pro nové PowerBooky. Co umějí nová Titánia, jak se vám líbí eMac?

 

 

 

Budou nové PowerBooky?

25. dubna 2002, 00.00 | Spolu s nedostatkem přenosných počítačů PowerBook G4 Titanium se na internetu začaly objevovat spekulace o možném uvedení inovovaných verzí - a to již pravděpodobně příští týden. Co by podle internetových zdrojů mohly nové stroje obsahovat?

 

 

 

Apple tlačí SuperDrive

10. dubna 2002, 00.00 | Apple v pondělí uvedl, že za zhruba rok prodeje počítačů se SuperDrive mechanikou jich dodal skoro půl milionu. Zajímá vás, co vše SuperDrive mechanika dokáže, jaký je rozdíl oproti "combo" mechanice a co to je DVD+R/RW?

 

 

 

Strana výpisu

... 50 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: