Počítače - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPočítače

Výměna disku v TiBooku na vlastní kůži

23. září 2002, 00.00 | Přečtěte si komentář jednoho z našich spolupracovníků o výměně pevného disku v PowerBooku Titanium a na co je potřeba si dát pozor, zvlášť pokud používáte Mac OS X.

 

 

 

První dojmy z PowerMac G4 DDR

16. září 2002, 00.00 | V redakci jsme na pár dní měli první kousek z nové řady PowerMaců G4 s duálními procesory a DDR pamětí. Co jsme zjistili o nových strojích, jaké jsou zatím výhody a nevýhody?

 

 

 

Encore G4/500 - nová krev pro staré stroje

9. září 2002, 00.00 | Pokud máte starší PowerMac G3, rozhodně ještě nepatří do starého železa - po upgradu může sloužit ještě dlouhý čas. Jaké jsme měli zkušenosti s procesorovým upgradem Sonnet Encore G4/500, který si dokonce můžete vyzkoušet se zárukou vrácení peněz, pokud nebudete spokojeni?

 

 

 

Ceny počítačů na září

6. září 2002, 00.00 | Spolu s zahájením dodávek nových modelů PowerMac G4 se podíváme na ceny těchto a dalších nových strojů v nabídce Apple. A samozřejmě nevynecháme obvyklé porovnání cen v ČR, USA, EU a Polsku.

 

 

 

Podrobnosti o nových PowerMacích

19. srpna 2002, 00.00 | K čemu jsou dobré DDR paměti v nových Macích, když je procesor nedokáže využít? Bude nový PowerMac hlučný jako XServe? Porušuje Motorola Mooreův zákon? Koupíte si nového PowerMaca?

 

 

 

Nové PowerMacy - všechny dvojité

14. srpna 2002, 00.00 | Apple konečně uvedl dlouho očekávané nové modely PowerMaců G4, všechny ve dvouprocesorové konfiguraci s frekvencemi od 867 MHz do 1,25 GHz. Kromě toho také máme nový eMac se SuperDrivem a levnější iMacy.

 

 

 

Apple: Intel inside?

9. srpna 2002, 00.00 | V poslední době se objevilo mnoho dohadů o použití procesorů Intel či AMD v počítačích Apple. Pojďme si také zaspekulovat, jak moc to je pravděpodobné a proč to spíš může být IBM, kdo zachrání Apple před Motorolou.

 

 

 

Xserve - výkonný a velký

24. července 2002, 00.00 | Měli jsme možnost se pokochat pohledem na první kousek nového serveru od Apple nazývaný Xserve u nás. Žádný drobeček to není, spíš naopak - ale až jich budete mít v racku 42, ani vám to nepřijde. Podívejte se na první fotografie a přečtete si naše první poznatky.

 

 

 

Macworld přinesl možnost upgradu na 1GHz G4

24. července 2002, 00.00 | Macworld nebyl tak skoupý na hardwarové novinky, jak by se mohlo na první pohled zdát. Mezi nejzajímavější rozhodně patřily procesorové upgrady a další produkty od Sonnetu. Je libo povýšit na 1GHz? Již není problém.

 

 

 

eMac - tak trochu jiný iMac

17. července 2002, 00.00 | Nový eMac je elegantní a nenápadný, má procesor PowerPC G4 a větší obrazovku než jeho starší bratříček. Bude úspěšný a nahradí původní iMac?

 

 

 

Strana výpisu

... 49 ...

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: