Podrobný (a český) návod na odemknutí iPhone - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPeriferie

Podrobný (a český) návod na odemknutí iPhone

14. září 2007, 10.00 | Je pátek 13. září 2007, vlastně čtvrtek. Dívám se do kalendáře - je středa! Po dvanáctihodinovém maratonu před počítačem se mi kompletně rozhodily biologické hodiny. Je poledne a chce se mi spát. Tenhle text píšu spíš nosem než prsty. Co jsem to dělal... aha, už jsem si vzpomněl - odblokovával jsem si svůj nový iPhone.

Dorazil jen několik hodin předtím a já jsem se nemohl dočkat, až ho poprvé spustím. Ale jaké to zklamání - iPhone mi dovolil zavolat na tísňové volání, anebo jej vypnout. Proto jsem se podíval na internet, jestli se dá koupit tolik opěvovaná aplikace iPhoneSIMFree. Dá. Nejlevněji asi v Austrálii za 50 amerických dolarů - což je v přepočtu 1000 českých korun. Výborně - loguju se na http://iphoneworldwideunlock.com/ a hned jej kupuji.

K mému velkému překvapení po převodu peněz zjišťuji, že software dorazí e-mailem nejdřív za 48 hodin a chtějí po mně IMEI mého nového telefonku a spoustu soukromých údajů. Takže jsem přišel o tisíc korun. Ach jo.

Ale přece to musí jít, vždyť telefon řídí firmware, který je softwarový, navíc jako varianta Mac OS X. Na to se musím podívat. Našel jsem na internetu hned několik serverů, ale informace byly dost obecné a při celém postupu jsem narazil na několik problémů, proto raději píšu přesný postup. Předpokladem je, že máte momentálně nainstalovanou poslední verzi iTunes (7.4.1) a Mac OS X 10.4.10.

Aktivace

První problém je aktivace telefonu - standardně jej lze aktivovat s pomocí paušální smlouvy s americkou pobočkou společnosti AT&T (dříve Cingular). Tato aktivace je navíc přes iTunes Music Store, který je u nás bohužel v nedohlednu. Naštěstí existuje program iNdepencence 1.1.1, který umožňuje aktivaci telefonu i bez podepsání smlouvy a použití iTunes Music Store.

 1. V první kroku je potřeba vypnout iTunes, v systémových preferencích (Jablíčko > System Preferences > Users > Login Items) odstranit iTunes Helper a za pomoci nástroje Activity Monitor (Macintosh HD > Applications > Utilities > Activity Monitor) ukončit běžící proces iTunes Helper (použijte tlačítko Quit Process).
 2. V druhém kroku si stáhněte poslední firmware pro iPhone. A rozbalte jej, pokud se tak nestalo již automaticky.
 3. V třetím kroku spusťte iNdependence. V záložce Jailbreak vyberte položku Perform Jailbreak. Ukažte na složku s rozbaleným firmwarem a postupujte podle instrukcí a buďte trpěliví. Opravdu je potřeba držet obě tlačítka současně po uvedenou dobu. V záložce Activation stiskněte tlačítko Put PEM File a následně Generate Activation. Uložte soubor s příhodným jménem (např. Active) například na plochu.
 4. Ve čtvrtém kroku aplikaci ukončete a znovu spusťte. V záložce Activation stiskněte tlačítko Activate Phone. Pokud nebudete mít úspěch, zkuste ji znovu ukončit a spustit.

Pokud jste se dostali až sem bez problémů, čeká nás další krok, ve kterém zkontrolujete na svém iPhonu, jakou verzí firmware disponuje. Otevřete iTunes a v seznamu zařízení se objeví iPhone. V záložce Summary klepněte na tlačítko Check For Update. Po úspěšné aktualizaci na verzi 1.0.2 (s vyšší verzí firmware zatím není jisté, že to bude fungovat), stiskněte tlačítko Restore. Tím se všechno nastavení smaže, ale iPhone bude v ideálním stavu pro další háčky. Zopakujte krok 1, 2 a 4.

Voilá! Telefon je aktivovaný a můžete začít používat filmy, hudbu anebo fotografie. Já vím, to je málo. Co nás ještě dělí od "úplného" odblokování? Samozřejmě to nejhezčí :)

Odblokování

Ze stránek iphone.nullriver.com/beta/ si stáhněte beta verzi 3.1 aplikace AppTapp, která nainstaluje do telefonu další ikonu s názvem Installer (doporučuji prozkoumat - najdete tam například Doom pro iPhone a podobné libůstky). Instalace je velice jednoduchá - po spuštění vyberete verzi firmware 1.0.2 a instalátor se postará o zbytek sám, dokonce zrestartuje iPhone. Skvělé, takže si můžu dát krátkou pauzu.

 1. Tento krok vyžaduje připojení k bezdrátové síti Wi-Fi přímo z iPhonu - takže u vás doma, nebo v nejbližší kavárně. V hlavní nabídce iPhone vyberte tlačítko Settings > Wi-Fi a vyberte bezdrátovou síť.
 2. V druhém kroku klepněte v hlavní nabídce iPhone na ikonu Installer a nainstalujte Community sources. Po instalaci se objeví další šikovné nástroje - mezi nimi OpenSSH a DSB Subsystem. Jako první nainstalujte BSD Subsystem, poté OpenSSH.
 3. Stále jsme připojeni s iPhonem na bezdrátové síti. Na počítači budeme potřebovat FTP klient (např. http://cyberduck.ch/ anebo http://www.panic.com/transmit/) a IP adresu iPhonu (hlavní nabídka iPhone > Settings > Wi-Fi >, modrá šipečka u právě vybrané sítě > IP address) - tu si poznamenejte.
 4. Stáhněte si tento soubor (alternativní link), který je nutný pro instalaci, a rozbalte jej.
 5. Spusťte Cyberduck anebo Transmit a vyplňte následující údaje:
  server:		IP adresa vašeho iPhone, kterou jste si poznamenali
  login:		root
  pass:		dottie
  Initial Path:	/
  protokol:	SFTP
  
 6. S pomocí aplikace Cyberduck anebo Transmit nakopírujte do složky /usr/bin/ soubory iUnlock, ICE03.14.08_G.fls, nor, minicom, bbupdater.
 7. S pomocí stejné aplikace vytvořte ve složce /usr/ složku local a v ní složku etc. Do této složky (/usr/local/etc/) nakopírujte minirc.dfl.
 8. Do složky /usr/libexec/ překopírujte soubor lockdownd.

Pokud bude potřeba přepsat nějaké soubory, které už na vašem iPhonu jsou, nebojte se a přepište je - jde pouze o softwarovou úpravu systému Mac OS X, kdykoliv lze vše vrátit zpět.

"The Final Countdown"

Pamatujete si ještě IP adresu vašeho iPhone a máte jej stále připojený přes Wi-Fi? Výborně! to se nám hodí. Otevřete Terminál (Macintosh HD > Applications > Utilities > Terminal).

 1. Napište ssh root@IPadresa. IPadresa je právě ta IP adresa, kterou jste si předtím opsali.
 2. Zadejte heslo dottie (heslo se z bezpečnostních důvodů nezobrazuje)
 3. Napište postupně (za každým řádkem stiskněte Enter):
  cd /usr/bin/ 
  chmod +x bbupdater
  chmod +x iUnlock
  chmod +x minicom
  launchctl unload -w /System/Library/LaunchDaemons/com.apple.CommCenter.plist
  iUnlock ICE03.14.08_G.fls nor 
  
  Po zadání posledního příkazu se spustí program iUnlock, který bude vypisovat procenta, kolik je hotovo.
 4. Zadejte příkaz bbupdater -v a stiskněte Enter. Výsledkem bude tohle (pokud ne, zopakujte krok 3 - v žádném případě nerestartujte, jinak dojde k přerušení Wi-Fi spojení):
  # bbupdater -v
  Resetting target...
  pinging the baseband...
  issuing +xgendata...
  firmware: DEV_ICE_MODEM_03.14.08_G
  eep version: EEP_VERSION:207
  eep revision: EEP_REVISION:7
  bootloader: BOOTLOADER_VERSION:3.9_M3S2
  Done
  
 5. Zadejte příkaz minicom a stiskněte Enter. Spustí se terminál pro modem, v kterém zadáte postupně tyto příkazy (opět s Enterem na konci):
  AT
  AT+CLCK="PN",0,"00000000"
  AT+CLCK="PN",2
  
 6. Ukončete minicom - stikněte CTRL + A, poté Q a zvolte možnost Yes.
 7. Spusťte modem v iPhonu příkazem launchctl load -w /System/Library/LaunchDaemons/com.apple.CommCenter.plist (ááá ještě Enter).
 8. Zasuňte vaši SIM kartu do iPhonu a zavolejte vašim známým :)

Poznámka: všechny uvedené informace byly zkompilovány z několika internetových stránek (především skvělý tutoriál na http://iphone.unlock.no/) a bylo nutné upravit postup tak, aby byl můj iPhone za daných podmínek funkční. Proto nelze tvrdit se 100% jistotou, že tento postup bude fungovat na všech počítačích stejně. Pokud budete chtít odemknout iPhone, napište na .

Mezitím si jdu dát další kafe a podívám se ještě na prohození písmen Y a Z....

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Zábava  

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Multimedia  

 » Rubriky  » Tipy a Triky  

 » Rubriky  » Periferie  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Teda pane redaktore....

Autor: Mag Muž

Založeno: 14.09.2007, 10:06
Odpovědí: 0

dobra prace :-) jen tak dal :-)

Odpovědět na příspěvek

Nez apple prijde....

Autor: Offler Muž

Založeno: 14.09.2007, 10:18
Odpovědí: 0

..tak bude u nas na trhu pomerne hodne iPhonu. (: Tesim se na nej jak maly kluk.
I kdyby byla 16GB verze v nabidce (u nas jaro?), tak me to vadit nebude.

Odpovědět na příspěvek

RE: Nez apple prijde....

Autor: tnew Muž

Založeno: 02.01.2008, 21:23

jak to a být stou evropskou verzí jak bude fungovat v čechách? ja jen jestli mam jít do pda a nebo do iphone osobně iphon je o dost lepší na dising. o když jsem si spočítal ze by mě jeho provoz evropske 8 GB verze s paušalem bez ktereho se nema prodavat vyjde na cca 35 000kč co je na tom pravdy ?

Odpovědět na příspěvek

???

Autor: macuser Muž

Založeno: 14.09.2007, 10:53
Odpovědí: 0

hmmm tak pri pripojeni na ssh mi to hodi tuhle hlasku a delam vse podle postupu...nevite nekdo co s tim...ps nejsem programator ale laik,)

talk:~ talk$ ssh root@192.168.1.244
@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@
@ WARNING: REMOTE HOST IDENTIFICATION HAS CHANGED! @
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@@@@@@@@@@@
IT IS POSSIBLE THAT SOMEONE IS DOING SOMETHING NASTY!
Someone could be eavesdropping on you right now (man-in-the-middle attack)!
It is also possible that the RSA host key has just been changed.
The fingerprint for the RSA key sent by the remote host is
11:33:10:a4:5e:94:04:
9a:fa:0d:c6:62:09:7a:a2:e
6.
Please contact your system administrator.
Add correct host key in /Users/talk/.ssh/known_ho
sts to get rid of this message.
Offending key in /Users/talk/.ssh/known_ho
sts:1
RSA host key for 192.168.1.244 has changed and you have requested strict checking.
Host key verification failed.
talk:~ talk$

Odpovědět na příspěvek

RE: ???

Autor: RodriguezF Muž

Založeno: 14.09.2007, 12:01

cd /Users/talk/ + Enter
sudo rm -R .ssh + Enter
zadat heslo + Enter
... a zkusit ještě jednou :)

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: ???

Autor: macuser Muž

Založeno: 14.09.2007, 12:38

oka skusim to odpoledne...diky

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: ???

Autor: macuser Muž

Založeno: 14.09.2007, 13:51

tak jsem to tam dal a jeste dotaz jakej pass tam dat u dottie mi to hazi Password: Sorry, try again.??????

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: RE: ???

Autor: RodriguezF Muž

Založeno: 14.09.2007, 20:10

Pokud příkaz ssh root@x.y.w.z nepřihlásí uživatele root s heslo "dottie", otevřete iNdependence a v záložce SSH > Change password změňte heslo. User account je root a heslo je Nově vybrané heslo.

Odpovědět na příspěvek

Parada!

Autor: Brano007 Muž

Založeno: 14.09.2007, 10:57
Odpovědí: 0

Diky moc!

Odpovědět na příspěvek

Lokalizace

Autor: Roman Šula Muž

Založeno: 14.09.2007, 11:04
Odpovědí: 0

V požadavcích na systém není uvedeno, zda se musí jednat o americký systém nebo zda může být lokalizovaný.

Odpovědět na příspěvek

RE: Lokalizace

Autor: RodriguezF Muž

Založeno: 14.09.2007, 12:05

Je to jedno. Maximálně, pokud by se iNdependence nebo AppTapp nechtěli spustit, tak prohodit jazyky.

Odpovědět na příspěvek

sim karta?

Autor: bussman Muž

Založeno: 14.09.2007, 11:10
Odpovědí: 0

jak je to se simkou?ma tam byt od zacatku atat karta nebo jak?diky

Odpovědět na příspěvek

RE: sim karta?

Autor: RodriguezF Muž

Založeno: 14.09.2007, 12:02

V podstatě je to jedno. Ale připravit se o ten krásný zážitek, když se na konci celé operace vloží do iPhonu česká SIMka - to by si nikdo neměl nechat ujít :)

Odpovědět na příspěvek

je tu nekdo z prahy kdo by mi s tim helpnul...nebo na icq????

Autor: macuser Muž

Založeno: 14.09.2007, 11:33
Odpovědí: 0

dik

Odpovědět na příspěvek

RE: je tu nekdo z prahy kdo by mi s tim helpnul...nebo na icq????

Autor: V.K. Muž

Založeno: 14.09.2007, 11:38

Jen pro upozorneni. S timto typem odblokovani jsou spojene dost caste problemy nefunkcnim BlueTooth, obcas WiFi, a nekdy total bricked. Kdo nezna dobre vsechny potrebne kroky, ci si neni uplne jisty, radsi se obratte na zkusenejsiho kolegu. Ja jsem jich odblokoval uz pres deset, zatim bez jedineho problemu, ale venuji se tomu jiz nekolik tydnu (ve skupine George Hotze). Tak hlavne s rozvahou...

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: je tu nekdo z prahy kdo by mi s tim helpnul...nebo na icq????

Autor: Sebastián Muž

Založeno: 13.11.2007, 21:18

ahoj,potřeboval bych odblokovat tel. ted si ho budu kupovat,měl bych zájem abys mi to odblokovat,jestli by to šlo,kontaktuj mě na meil....mafi91@seznam.cz


jinak diky a cus

Odpovědět na příspěvek

RE: je tu nekdo z prahy kdo by mi s tim helpnul...nebo na icq????

Autor: RodriguezF Muž

Založeno: 14.09.2007, 12:03

Co takhle zkusit email uvedený v článku? :))

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: je tu nekdo z prahy kdo by mi s tim helpnul...nebo na icq????

Autor: Muž

Založeno: 14.09.2007, 12:16

super napad, urcite ma autor spoustu volneho casu, aby s kazdym ctenarem mm odblokovaval iPhone.... :-)

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: RE: je tu nekdo z prahy kdo by mi s tim helpnul...nebo na icq????

Autor: RodriguezF Muž

Založeno: 14.09.2007, 12:48

No, času teda nazbyt nemám a hlavně jsem ještě pořád nevyspalý, ale pokud je nějaký problém, tak rád poradím :)))

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: RE: RE: je tu nekdo z prahy kdo by mi s tim helpnul...nebo na icq????

Autor: macuser Muž

Založeno: 14.09.2007, 12:53

tak sem hod icq a jdi se vyspat a odpoledne na to vlitnem,))))

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: RE: RE: RE: je tu nekdo z prahy kdo by mi s tim helpnul...nebo na icq????

Autor: RodriguezF Muž

Založeno: 14.09.2007, 13:32

iCQ bohužel nepoužívám :( > rodriguezf@mac.com

Odpovědět na příspěvek

Vodafone? GPRS/EDGE funguje?

Autor: mr_syck Muž

Založeno: 14.09.2007, 11:38
Odpovědí: 0

Zdravim, diky za navod. Nicmene muze nekdo overit funkcnost pro Vodafone CZ a jejich GPRS/EDGE? A co SIM toolkit a eBanka?

Odpovědět na příspěvek

RE: Vodafone? GPRS/EDGE funguje?

Autor: JERRY00 Muž

Založeno: 14.09.2007, 11:55

Někde na torrentech sem viděl zmínku, že v Egyptě to s Vodafone někdo rozchodil tak asi je jedno zda tam nebo tady?

Odpovědět na příspěvek

RE: Vodafone? GPRS/EDGE funguje?

Autor: JERRY00 Muž

Založeno: 14.09.2007, 12:12

Tady jsou nějaká nastavení jak se podařilo rozchodit v různých zemích s různým poskytovatelem:
http://w
ww.demonoid.com/files/det
ails/1347705/775222/

Odpovědět na příspěvek

RE: Vodafone? GPRS/EDGE funguje?

Autor: styx Muž

Založeno: 14.09.2007, 12:22

Vodafone funguje, takisto sim toolkit a eBanka

Odpovědět na příspěvek

GPRS funguje s timto zpusobem odblokovani

Autor: Lump Muž

Založeno: 14.09.2007, 12:31
Odpovědí: 0

Pro me osobne je GPRS/DATA celkem zasadni vec, proto me zajima,zda jede nebo ne. Pokud ano, pisu znamym do USA hned;)

Odpovědět na příspěvek

RE: GPRS funguje s timto zpusobem odblokovani

Autor: styx Muž

Založeno: 14.09.2007, 12:40

Tak sorry, ja GRPS nepouzivam, ale ak sa k tomu dostanem, dam vediet. Ostatne veci s Vodafone bez problemov.

Odpovědět na příspěvek

RE: GPRS funguje s timto zpusobem odblokovani

Autor: RodriguezF Muž

Založeno: 15.09.2007, 20:31

tak si jej objednejte - funguje na O2 a Vodafone. T-mobile zatim nemam vyzkouseny. Mimochodem, tento prispevek pisu pres gprs :)

Odpovědět na příspěvek

RE: GPRS funguje s timto zpusobem odblokovani

Autor: markor Muž

Založeno: 04.10.2007, 13:45

GPRS ne ale EDGE ano, takze si v klidu zasurfujes

Odpovědět na příspěvek

tak velky dik rodrigezi,) az ne jeden problem...

Autor: macuser Muž

Založeno: 14.09.2007, 15:07
Odpovědí: 0

nejde volat, prijmam hovory, ebanka funguje sms taky v obou smerech..jen se nenatahly kontakty ze simky a nejde volat...haze to hlasku forvarting failed ????

Odpovědět na příspěvek

Článek vs Apple

Autor: Paegas Muž

Založeno: 14.09.2007, 15:07
Odpovědí: 0

No to děláte pěkné přivítání Applu ke vstupu do čr :)

Odpovědět na příspěvek

RE: Článek vs Apple

Autor: Verunka Muž

Založeno: 15.09.2007, 22:35

Ke vstupu? Oni se sem chystají? :-)

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: Článek vs Apple

Autor: Paegas Muž

Založeno: 16.09.2007, 14:36

heh tak to moc nechápu, co tím myslíš ;)

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: RE: Článek vs Apple

Autor: p4BLo Muž

Založeno: 19.04.2008, 16:18

člověče, když nevíš jaký je stav, tak neřečni o blbostech. Pak se div, že nechápeš...

Odpovědět na příspěvek

RE: Článek vs Apple

Autor: mafi Muž

Založeno: 13.11.2007, 21:08

a nevíš kdy vstoupí do čr?

Odpovědět na příspěvek

tak velky dik rodrigezi,) az ne jeden problem...

Autor: macuser Muž

Založeno: 14.09.2007, 15:25
Odpovědí: 0

nejde volat, prijmam hovory, ebanka funguje sms taky v obou smerech..jen se nenatahly kontakty ze simky a nejde volat...haze to hlasku forvarting failed ????

Odpovědět na příspěvek

RE: tak velky dik rodrigezi,) az ne jeden problem...

Autor: macuser Muž

Založeno: 14.09.2007, 16:02

tak uz to i vola,)))) takze vse ok jen kontakty ze simky se mi nenaladovaly????

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: tak velky dik rodrigezi,) az ne jeden problem...

Autor: Bobík Muž

Založeno: 14.09.2007, 16:16

Já bych se ani nedivil, pokud to iphone neumí. Primárně je totiž navržený pro synchronizaci s počítačem.

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: RE: tak velky dik rodrigezi,) az ne jeden problem...

Autor: RodriguezF Muž

Založeno: 14.09.2007, 20:18

Co takhle zkopírovat kontakty ze SIM karty do telefonu, ten pak synchronizovat s počítačem? Zvladl by to tvůj telefon?

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: RE: RE: tak velky dik rodrigezi,) az ne jeden problem...

Autor: macuser Muž

Založeno: 15.09.2007, 09:25

hele zvladl,)))) byl uz jsem tak rozhozenej ze to po trech dnech slo ze tohle me nenapadlo,) ale uz vse jede jak ma,) jinak velky dik za rady...peace

Odpovědět na příspěvek

dobry :-)

Autor: micker Muž

Založeno: 14.09.2007, 15:58
Odpovědí: 0

teda ajfouna nemam ale clanek se me zamlouva, ma takovej dobrej riz :-)
dik m

Odpovědět na příspěvek

?

Autor: Lin123 Muž

Založeno: 14.09.2007, 19:30
Odpovědí: 0

Takze si autor koupil to SW odblokovani ale jelikoz nechtel cekat na nej tak si to odblokoval zdarma tim \"novym\" postupem?

Odpovědět na příspěvek

RE: ?

Autor: RodriguezF Muž

Založeno: 14.09.2007, 20:12

Koupil, nedostal, trápil, odemknul. Mimochodem, napsal jsem, že ruším objednávku iPhoneSIMFree a do dvou hodin jsem měl aplikaci v mejlu :)

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: ?

Autor: Lin123 Muž

Založeno: 14.09.2007, 21:01

:)

Odpovědět na příspěvek

Jak je na tom s iPhone s exchange serverem ?

Autor: traveler Muž

Založeno: 15.09.2007, 14:12
Odpovědí: 0

Mate jiz nekdo zkusenosti, zda se umi iPhone synchronizovat s exchange serverem ?

Odpovědět na příspěvek

RE: Jak je na tom s iPhone s exchange serverem ?

Autor: p4BLo Muž

Založeno: 19.04.2008, 16:14

Rozjizdel jsem exchange na sefovym iPhonu, na webu psali ze to nelze, ale po precteni manualu a par upravach nastaveni exchange serveru se mi to podarilo... Takze ano, exchange je funkcni jiz na prvni verzi FW.

Odpovědět na příspěvek

Technickáá

Autor: jentak Muž

Založeno: 16.09.2007, 01:37
Odpovědí: 0

premejslim nad koupi iphone i se vsim prikorim odblokovani - ale zarazi me myslenka, nemuze apple prijit pri dalsim updatu firmwaru - jak znovu zablokovat telefon a tim by se cely postup musel opakovat - a tak?

Odpovědět na příspěvek

Rodriguezf

Autor: Dalin Muž

Založeno: 16.09.2007, 11:05
Odpovědí: 0

Velky respekt a velky dik :) Iphone je fakt narez :)

Odpovědět na příspěvek

TECHNICKA 2

Autor: jentak Muž

Založeno: 16.09.2007, 17:44
Odpovědí: 0

jeste by me zajimalo jak to je s homologaci iphonu v cr?

Odpovědět na příspěvek

odemčení simky

Autor: jerrY00 Muž

Založeno: 16.09.2007, 21:04
Odpovědí: 0

Dnes sem našel "anySim" od dev Team a vypadá to i na grafické rozhraní(podle obsahu aplikace)

Odpovědět na příspěvek

RE: odemčení simky

Autor: Lin Muž

Založeno: 17.09.2007, 12:28

Jo taky jsem ho vcera objevil. Nebylo by spatne kdyby nekdo napsal navod na nej

Odpovědět na příspěvek

autorská práva / warez?

Autor: Radek Hulán Muž

Založeno: 17.09.2007, 00:34
Odpovědí: 0

Co zde bude dál, po tomto návodu na porušování licenčních práv a smluv? Přímo odkazy na warez? Porno?

Odpovědět na příspěvek

RE: autorská práva / warez?

Autor: styx Muž

Založeno: 17.09.2007, 01:24

Pičmulínku vyholenej s IQ tykve (doufám že se za tvým nickem neskrývá jinej pičmunda), co bude dál? Tak prosté Watsone, naportujeme Mrkvosofťácky Mobilný Wokýnka do Ufónu a jako pozadí si tam budeme povinně tapetovat tvou nadmíru dokonalou Skin Head. Tak mě napadlo, není ta tvá nemoc kyberneticky nakažlivá? Neznáš se s jedním podobným joudou co ho Viktorem zvou? :-)

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: autorská práva / warez?

Autor: Radek Hulán Muž

Založeno: 17.09.2007, 10:30

Naportovat Windows Mobile do iPhone by byl výborný nápad, konečně by se z toho stal slušný telefon, s možností doinstalace desítek tisíc fantastických aplikací.

Nicméně, i tak by to nepomohlo, absence GPS, UMTS, HSPDA, lepšího fotoaparátu a dalších technologií by z něj stále dělala jen průměrné zařízení (zatímco dnes je silně podprůměrný).

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: RE: autorská práva / warez?

Autor: Martin22 Muž

Založeno: 17.09.2007, 11:01

iPhone jsem v ruce nikdy neměl, ale jen v USA a u jednoho operátora se prodalo za dva a půl měsíce 1 milion kusů. Z toho usuzuji, že asi silně podprůměrný nebude, spíše naopak.

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: RE: autorská práva / warez?

Autor: Gillan Muž

Založeno: 17.09.2007, 13:33

Mam pocit, ze sem nekdo opet cpe neplacenou reklamu. Ubozackum asi nic jineho nezbyva.

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: RE: RE: autorská práva / warez?

Autor: Lin123 Muž

Založeno: 17.09.2007, 15:19

Ikdyz ho nemam rad a tenhle clanek se mi ma MM po dlouhy dobe libi tak mu musim dat za pravdu ze zrovna takovy clanek se na mujmac nehodi. Ale jak rikam ja jsem za ne rad a cim vic jich bude- budu radsi:)

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: RE: autorská práva / warez?

Autor: OLEG Muž

Založeno: 09.10.2007, 12:44

ty ses hulak, tak nejsi na muj microsrot ale muj mac

boooze kam ty se vsude nacpes

iphone je iphone, tys vychvalil P990i a osobne jsem te zaslechl na ni nadavat, zkus to a pak remcej cece

Odpovědět na příspěvek

RE: autorská práva / warez?

Autor: macuser Muž

Založeno: 17.09.2007, 09:56

no mas pravdu...bude porno...s tebou...

Odpovědět na příspěvek

a na PC by navod nebyl??

Autor: Power Muž

Založeno: 17.09.2007, 00:38
Odpovědí: 0

Pokud dobre rozumim tak toto je navod pro MAC - nebylo by neco podobneho v CZ ale na PC ????

Odpovědět na příspěvek

RE: a na PC by navod nebyl??

Autor: cinda Muž

Založeno: 21.09.2007, 10:08

http://iphone.unlock.no/#
applications

Odpovědět na příspěvek

Kde koupit telefon

Autor: strejda Muž

Založeno: 17.09.2007, 17:04
Odpovědí: 0

No vida, tak návod je na světě. Nyní ještě kde koupit iPhone? Nějaké návrhy?

Odpovědět na příspěvek

RE: Kde koupit telefon

Autor: filip Muž

Založeno: 18.09.2007, 03:40

pokud budes mit zajem muzu ti ho poslat...za 10000 je tvuj...myslim, ze by sis ho uzil

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: Kde koupit telefon

Autor: me79 Muž

Založeno: 20.09.2007, 09:14

a je to 4gig nebo 8gig? odblokovany?

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: RE: Kde koupit telefon

Autor: filip Muž

Založeno: 23.09.2007, 17:59

Cena je za 4GB, ale neni porblem sehnat i 8GB(odblokovany/att)

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: Kde koupit telefon

Autor: normane Muž

Založeno: 20.09.2007, 22:27

Taky bych měl zájem. Je možné se nějak domluvit? Dík za odpověď.

Odpovědět na příspěvek

Iphone za 9999

Autor: filip Muž

Založeno: 23.09.2007, 18:02

urcite, budu jedine rad. Preferoval bych telefonni domluvu (pokud budete mit jeste nejake otazky, prosim, obracejte se na muj mail).

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: Kde koupit telefon

Autor: cinda Muž

Založeno: 21.09.2007, 10:07

Měl bych zájem také. Napiš jestli je to 4GB nebo 8GB , jak je stary a odkud jsi.

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: RE: Kde koupit telefon

Autor:Muž

Založeno: 04.10.2007, 08:40

Dík za zeptání, starý je dobře, ale mě je nějak šoufl...

Odpovědět na příspěvek

RE: Kde koupit telefon

Autor: joe Muž

Založeno: 28.09.2007, 21:34

jeden navrh bych mel. koupim, odblokuji a poslu vam iphone z usa. 4GB za 13000 8 GB za 16000. co vy na to?

Odpovědět na příspěvek

help

Autor: oski Muž

Založeno: 23.09.2007, 11:53
Odpovědí: 0

neviete niekto poradit, ked napisem prikaz "launchctl unload -w /System/Library/LaunchDae
mons/com.apple.CommCenter
.plist" tak dostanem hlasku "no such process", je to ok?

Odpovědět na příspěvek

Iphone

Autor: showra Muž

Založeno: 05.10.2007, 14:27
Odpovědí: 0

Jen mimo téma - ve státech po iPhu lidi šílej. Minulej tejden v AT&T krámě v NY na Manhattanu,
4 GB za 299 a 8 GB za 399 dolarů. Při kurzu koruny 19,50 !!! Takže nejlepší je si ho asi nechat od někoho dovézt přímo... za šestku ho máte doma.

Odpovědět na příspěvek

1.1.1

Autor: GaGaN Muž

Založeno: 09.10.2007, 09:03
Odpovědí: 0

Zdravim je mozno to odblokovat i s novym firmwarem? Kamos by mi ho za 14 dni privez ale pochybuju ze apple to bude stale prodavat jeste s tim starym. Diky za KAZDOU RADU!!!!

Odpovědět na příspěvek

 

 

Odpověď na příspěvek:

Vodafone funguje, takisto sim toolkit a eBanka


Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: