iOS 4.2 se blíží. A vánoce také - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

iOS 4.2 se blíží. A vánoce také

3. listopadu 2010, 00.00 | Od včerejška mohou vývojáři odesílat do App Store aplikace pro iOS 4.2. Od stejného data Apple na svém webu nabízí laserové gravírování na zadní stranu iPadů.

Registrovaní vývojáři včera obdrželi e-mail s informací o uvolnění iOS 4.2 GM. Jde o poslední betu před vypuštěním ostré verze. K dispozici je pro iPhone 4, iPad, iPhone 3G, 3Gs a iPody touch druhé, třetí a čtvrté generace.

Zároveň Apple v rámci vývojářského portálu uvolnil vývojářské prostředí Xcode verze 3.2.5 a druhou betaverzi iTunes 10.1. Vývojáři mohou s využitím těchto nástrojů vytvářet, testovat a především odesílat aplikace do App Store. Vzhledem k obvyklým schvalovacím lhůtám pro aplikace to znamená, že se ostré verze iOS 4.2 můžeme dočkat už zhruba za týden.

Personalizace iPadu

Přímo na hlavní webové stránce Apple se objevila upoutávka na možnost objednání iPadu s laserem vypáleným nápisem. Není to poprvé, co je podobná služba v nabídce,

Objednat si ho můžete přes americký internetový Apple Store. Nápis může mít dva řádky obsahující maximálně 28 znaků v každém. Jeho vypálení je při objednávce nového iPadu zdarma. Za 5 USD můžete přístroj nechat zabalit do dárkového balíčku s věnováním. Stejná služba je k mání také pro iPody shuffle, nano a touch.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Zprávy o Applu  

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: