Apple drobně pozměnil kryty Smart Cover - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

Apple drobně pozměnil kryty Smart Cover

26. října 2011, 00.00 | Ochranné kryty Smart Cover pro iPad 2 se začaly nabízet v nových odstínech a změnila se barva vnitřní strany polyuretanových verzí.

Spolu s iPadem 2 Apple letos v březnu představil také nové ochranné kryty Smart Cover, které k tabletu pevně přilnou díky magnetům zabudovaným jak v samotném krytu, tak též v iPadu 2 (viz zpráva z rozebrání krytu Smart Cover) a poskytují další zajímavé možnosti.

Kryty Smart Cover sice nepatří k nejlevnějším, ale díky své provázanosti s iPadem 2 se prodávají velice dobře. A tak teprve v pondělí došlo k jejich prvním menším změnám od doby, kdy byly uvedeny na trh.

Změny se týkají jen barev

Dodávají se dvě verze těchto krytů, polyuretanová a dražší kožená, každá v pěti různých barevných provedeních. A u polyuretanových verzí se změnily nabízené barvy, zmizelo oranžové provedení a nahradil ho tmavě šedý polyuretanový kryt.

Změn ve zbarvení ale doznaly i všechny ostatní polyuretanové kryty, vnitřní strana krytu má nyní stejnou barvu jako strana vnější, zatímco dosud byla vnitřní strana (jež se přikládá na obrazovku iPadu) u všech provedení stejně šedá (kožené kryty tak vypadaly od počátku, teď to platí i pro ty polyuretanové).

Polyuretanové kryty navíc teď používají jasnější odstíny (dodávají se v červené, zelené, růžové, světle šedé a tmavě šedé barvě). U kožené verze byl pozměněn odstín tmavě modrého provedení, ostatní barvy (krémová, červená - (PRODUCT) RED, světle hnědá a černá) se nezměnily. (Webová stránka krytů Smart Cover však stále ještě zobrazuje původní barevná provedení.)

Ceny se nemění

Stejné zůstaly také ceny, kožené verze stojí 69 USD (1 590 Kč), polyuretanové 39 USD (899 Kč). Jedná se o ceny v americkém a v českém webovém obchodu Applu, současnou nabídku všech krytů Smart Cover pro český trh najdete tady.

Samozřejmě nejde o žádné převratné změny, jsou to čistě kosmetické úpravy (na těchto krytech ostatně jinak ani není mnoho co měnit), ale vzhledem k tomu, jak velký důraz Apple klade na vnější design, to za zmínku stojí.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Zprávy o Applu  

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: