Staňte se betatestrem 3D her! - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůTipy z Internetu

Staňte se betatestrem 3D her!

Dark Times

8. února 2001, 00.00 | Máte pocit, že vám nefunguje všechno tak, jak chcete? Tak programy můžete testovat ještě před jejich uvedením a ovlivnit jejich kvalitu!

Když tak sedíme za svými průhlednými klávesnicemi, můžeme mít občas tak trochu pocit, že apple svět nás dost opomíjí. S českými skripty nefunguje kde jaký software a občas dokonce i hardware. Produkty k nám přicházejí na trh se zpožděním, za vyšší ceny a vůbec to stojí za… Pokud jste však ještě úplně nezahořkli a máte chuť s touto situací něco dělat, je zde cesta.

Většina vývojářských společností si udržuje poměrně velký okruh externích beta-testerů, kterým dává možnost testovat svoje produkty před uvedením a navíc většinou naslouchá jejich kritice. Pokud se tedy podaří pár jedincům proniknout do skupiny testerů a včas upozornit na problém, je poměrně velká šance, že se s problémem reálně pracuje. Osobně znám několik Čechů působících v různých beta testerských skupinách. Co vím, tak se u nás takto testují produkty Adobe, Microsoftu a mnoha dalších společností.

Možná si říkáte, že dostat se do testovací skupiny není jednoduché. Ano, vyžaduje to osobní aktivitu, alespoň základní znalost angličtiny a pochopitelně se ozvat v ten pravý čas. Uveďme konkrétní příklad. Právě nyní hledá testery z řad uživatelů Apple společnost Kabuki Vision. Testovat se bude její připravovaná 3D akční hra nazvaná Dark Times.

Pokud se chcete stát testery stačí na této stránce vyplnit svoje jméno, email a typ počítače. Vřele doporučujeme v kolonce dodatečných informací se pokusit přesvědčit vývojáře o svých výhodách. Je těžké doporučit optimální formulace, buďte upřímní a uvidíte…

A na závěr ještě něco málo k hře samotné. Jedná se o jakousi kombinací 3D akce, trochy strategie a trochy letecké simulace. Podle zveřejněných screenshotů se zatím nedá příliš posoudit, jaká hra opravdu bude, ale grafika nevypadá špatně.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Zábava  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Hry  

 » Rubriky  » Tipy z Internetu  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: