Soutěž o tři vouchery na Gelaskiny.cz - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoutež

Soutěž o tři vouchery na Gelaskiny.cz

Gelaskins

7. června 2011, 00.00 | Ve spolupráci s tuzemským dovozcem dekoračních samolepek Gelaskins přinášíme soutěž o tři vouchery na jejich nákup.

Celosvětově populární samolepící dekorace pro iPhone, iPad, ale také notebooky Apple a další zařízení jsou konečně k mání v České republice. Na www.gelaskiny.cz najdete ty nejpopulárnější z nich, ale v případě potřeby je možné objednat další motivy pro rozličné přístroje.

Recenzi Gelaskins od Honzy Březiny jsme publikovali na MůjMacu nedávno a nyní vám přinášíme ve spolupráci s tuzemským dovozcem soutěž o tři dárkové certifikáty v hodnotě 1500 Kč, 1000 Kč a 500 Kč. Ty lze použít k nákupu libovolného Gelaskins, který je skladem na www.gelaskiny.cz.

Soutěž potrvá týden a po jejím skončení vylosujeme ze správných odpovědí tři výherce, kteří obdrží zmíněné certifikáty. Pro zařazení do soutěže vyplňte správně jméno, příjmení a e-mail, na kterém vás budeme moci kontaktovat kvůli předání výhry. Soutěže se nemohou účastnit zaměstnanci Institutu digitální fotografie, společností Grafika Publishing, Gelaskiny.cz a Gelaskins.com.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Soutež  

 » Rubriky  » Agregator  

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: