Soutež - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoutež

Soutěž o Microsoft Office 2011 for Mac

9. března 2011, 00.00 | Vyhrajte novou verzi kancelářského balíku Microsoftu pro Mac. Odpovězte na pět otázek týkajících se Microsoftu a Apple.

 

 

 

Výsledky ankety o Apple iPody

18. června 2009, 00.00 | Včera jsme ukončili anketu serveru MujMAC.cz a vylosovali ze správných odpovědí výherce iPodů Shuffle a dalších cen. Kdo vyhrál a co vyplynulo z ankety?

 

 

 

Soutěž o lístky na Appleforum 2007

15. března 2007, 10.00 | Plánujete cestu na Appleforum a chtěli byste ušetřit? Potom zkuste správně zodpovědět následujících šest otázek, a pokud budete jedním z dvaceti vylosovaných, máte vstup zadarmo!

 

 

 

Zakončení soutěže "Programujte pro jablko a jedno vyhrajte"

5. dubna 2004, 00.00 | V pátek, 2. dubna, proběhlo v sídle společnosti MacSource předání výher vítězům v soutěží "Programujte pro jablko a jedno vyhrajte". Podívejte se na fotky z předávání a přečtěte si, co zajímavého jsme se dozvěděli od výherců.

 

 

 

Vyhlášení vítězů soutěže "Programujte pro jablko a jedno vyhrajte"

18. března 2004, 00.00 | Zajímá vás, jak dopadla soutěž pro programátory, pořádaná společnostní MacSource ve spolupráci s naším serverem? Která aplikace si získala největší přízeň publika, který programátor byl oceněn odbornou porotou a kdo získal iPod? A kdy výherci získají své ceny? Všechny informace jsou uvnitř článku!

 

 

 

Finále soutěže "Programujte pro jablko a jedno vyhrajte" je tu!

24. února 2004, 00.00 | Soutěž pro programátory, vyhlášená společností MacSource za spolupráce se serverem MujMAC tímto vstupuje do své poslední fáze - všechny soutěžní příspěvky se nám již sešly a nyní je na váš, čtenářích, vybrat ten nejlepší, a vyhrát iPod. Hlasujte!

 

 

 

Programátorská soutěž: registrujte své aplikace!

12. února 2004, 00.00 | Jelikož se již kvapem blíží konec doby, která byla vyhrazena pro programátory na vytvoření jejich aplikací pro soutěž "Programujte pro jablko, a jedno vyhrajte", pořádánou firmou MacSource, máme pro vás formulář, kterým můžete jednotlivé své aplikace přihlásit. Máte čas do pondělí, 16. února, 12:00!

 

 

 

Pravidla soutěže "Programujte pro jablko a jedno vyhrajte"

27. listopadu 2003, 00.00 | Kompletní text pravidel soutěže "Programujte pro jablko a jedno vyhrajte", s jejichž zněním musí účastníci soutěže souhlasit.

 

 

 

Programujte pro jablko a jedno vyhrajte!

27. listopadu 2003, 00.00 | Společnost MacSource vám ve spolupráci se serverem MujMAC přináší soutěž, jaká u nás ještě nebyla! Naprogramujte libovolnou aplikaci pro Mac OS X, a můžete vyhrát iMac či iBook G4 nebo další hodnotné ceny! Soutěž je určená doslova pro každého, kdo má chuť to zkusit. Pomozte uživatelům Maců u nás a získejte si jejich přízeň - o vítězích budou rozhodovat uživatelé svým hlasováním. Nepřehlédněte tuto akci roku!

 

 

 

Strana výpisu

2

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: