iTunes 1.1 - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

iTunes 1.1

itunes_shot

13. března 2001, 00.00 | Novější verze populárního hudebního software přidává podporu externích vypalovaček třetích výrobců a odstraňuje nepříjemnou chybu.

Že jsou iTunes jednou z nových firemních aplikací, jednou z tzv. „killing apps“, to asi všichni víme. Na stránkách Apple je nyní k volnému stažení novější verze, iTunes 1.1.

Ta za prvé přidává podporu externích vypalovaček třetích výrobců, které s první verzí software nefungovaly, nebo fungovaly špatně. Nyní je podporováno přes 25 produktů, jejichž seznam (a další mají přibývat) naleznete na této stránce. Podle zahraničních zkušeností není přitom vyloučeno, že bude fungovat i mechanika, kterou na seznamu nenajdete.

Nová verze odstranila i problémy některých uživatelů s padáním a zamrzáním systému. Postupně se přišlo na to, že na vině je ovládací proužek (Control Strip), přesněji řečeno některé CSM moduly.
Zatím byl konkrétně „odhalen a usvědčen“ CSM modul pro skener Umax Astra 2200, po jehož vypnutí se problémy přestaly objevovat – na porobnější zkoumání verzí a nekompatibillit jiných modulů zatím nedošlo, protože update iTunes se zatím zdá být bez problémů. Pokud podobné problémy máte, doporučujeme obvyklou, většinou zabírající (a ovšem zdlouhavou) metodu postupného zapínání jednotlivých modulů,následující po jejich hromadném vypnutí.

I po instalaci nové verze iTunes se ale v některých případech objevují potíže, tentokrát s vypalovacím software třetích firem. Podle stránek technické podpory jsou na vině dva soubory – USB Authoring Support a FireWire Authoring Support.
iTunes soubory, instalované vaší aplikací, vypne a nainstaluje své vlastní. Řešení je proto celkem jednoduché, v panelu Spouštění doplňků vypnout soubory iTunes a zapnout oba soubory původní soubory. Osobně bych si ovšem před instalací iTunes oba původní soubory navíc zazálohoval. Pokud již k nějakému poškození došlo, nebo jste dočasně vypnuté soubory jako duplicitní vyhodili, nezbývá, než nainstalovat váš vypalovací software znovu

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Tipy a Triky  

 » Rubriky  » Začínáme s  

 » Rubriky  » Software  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: