TiCase - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPočítače

TiCase

tibookcase

22. března 2001, 00.00 | Exkluzivní doplněk pro váš TiBook, prověřený na nejvyšších místech.

Předesílám - je mi jasné, že počet majitelů TiBooku nebude asi nijak omračující. Ale ti, kdo si ho pořídit mohou, možná následující tip uvítají; pro ostatní může být ukázkou, jak rychle lze také zareagovat na novinky.

Na stránkách Dr. Bott LLC, což je jeden z tradičnějších dodavatelů příslušenství pro Macy, je nyní nově k vidění celkem precizní a přitažlivý kufřík právě pro TiBook. Říkám k vidění, protože zatím jsou přijímány jen předběžné objednávky, dodávky se mají rozběhnout v dubnu.

Kufřík s rozměry 42 x 34 x 12 cm a číselným zámkem má povrch z hliníku. Pokud jde o jeho design, ten je podle citované stránky dostatečně ověřen – podobný kufřík si vybral James Bond pro cestu z balkónu ve filmu The World Is Not Enough.


TiBook bude v TiCase asi opravdu jako v bavlnce. Vnitřek je vyplněn přes 5 cm silnou pěnovou vrstvou, všechny strany kufříku jsou důkladně vyztuženy. Uvnitř je přitom dostatek místa pro TiBook, napájecí zdroj s kabelem a nějaké to příslušenství – to vše je v kufříku připevněno, aby nemohlo dojít k poškození povrchu počítače. Kufřík s počítačem a veškerým příslušenstvím váží celkem 11.5 lbs (což si aktuálně nemám možnost přepočíst, ale váhu v našich jednotkách doplním do ohlasů, doufám, že mi to prominete).

Designéři kufříku přitom samozřejmě mysleli na to, že kromě přenášení a honění parády by s TiBookem bylo potřeba pracovat. V první řadě je proto v zadní části kufříku zabudována „výtahová plošina“. Zařízení s názvem „Lift-o-Matic“ funguje tak, že po stisku ovladač vysune počítač o něco vzhůru z kufříku. TiBook tak sice zůstane v kufříku dobře uložen, ale zespodu již nic nebrání dobrému větrání, ze stran nic nebrání přístupu k ovládacím prvkům. I když, něco ještě překáží … ano, víko. A tak je možné celé víko kufříku snadno úplně odepnout – kdo si potřebuje připojit externí zařízení, má kompletní přístup ke konektorům na zadní straně TiBooku.


Dovolím si předpokládat, že TiCase nebude častou položkou v ceníku našich dealerů. Na druhou stranu, být majitelem TiBooku, asi bych si rozmyslel přenášet ho v brašničce za pětistovku.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Tipy z Internetu  

 » Rubriky  » Počítače  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: