Sleva na Mac mini a upgrade na iLife 11 platí i v Česku - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPočítače

Sleva na Mac mini a upgrade na iLife 11 platí i v Česku

Apple Mac mini 2010

5. listopadu 2010, 01.00 | Už příští týden začne také v ČR platit o 100 euro nižší cena počítače Mac mini a Mac mini Server. A pokud jste si koupili nový počítač Apple u tuzemského autorizovaného prodejce po 1. říjnu 2010, můžete také požádat o výhodný upgrade na iLife 11 za 6,99 USD.

Jak jsme už informovali, zlevnil Apple svůj nejlevnější počítač Mac mini (přečtěte si naši recenzi) a také jeho variantu Mac mini Server o 100 euro v zemích, kde se jeho cena z eura vypočítává. Tuzemské zastoupení Apple nám potvrdilo, že sleva se vztahuje také na Českou republiku.

Mac mini by měli prodejci nabídnout za nižší cenu během příštího týdne. Ekvivalent 100 euro se odečítá z koncové ceny s DPH. Podle jednoho z prodejců klesne současná cena pohybující se kolem 19 700 Kč s DPH na zhruba 17 400 Kč s DPH. Podobně se změní také cena Mac mini Serveru.

Upgrade iLife 11 za 6,99 USD

Když byla 20. října představena nová verze balíku iLife, nabídl Apple americkým zákazníkům, kteří si koupili nový Mac po 1. říjnu možnost zvýhodněného upgradu za 6,99 USD (cca 120 Kč). Tato možnost je nyní dostupná také v České republice.

Pokud jste si koupili nový Mac mezi 1. a 19. říjnem 2010, můžete o upgrade požádat do 19. listopadu. Uživatelé počítačů zakoupených po 20. říjnu mají čas 30 dní od data nákupu. Žádost lze podat prostřednictvím webové stránky, kde také najdete všechny potřebné informace (v angličtině). K ceně upgradu bude Apple připočítávat ještě náklady na poštovné.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Počítače  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: