Apple uspořádá příští týden akci k softwaru pro iPhone. (28.2.08) - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůPeriferie

Apple uspořádá příští týden akci k softwaru pro iPhone. (28.2.08)

28. února 2008, 09.00 | Ve čtvrtek 6. března Apple pořádá akci, na níž představí vývojářskou sadu pro iPhone a výhled dalšího vývoje softwaru pro něj.

Již loni v říjnu Steve Jobs přislíbil vývojářskou sadu, jež umožní oficiálně psát aplikace pro iPhone (a iPod touch) třetím stranám. Sada byla přislíbena na konec února (mluvilo se o tom, že bude uvedena 21. února), ale nakonec se dále zpozdila.

Teď se však zdá, že bude konečně oficiálně představena veřejnosti. Apple totiž začal vybraným příjemcům rozesílat digitální pozvánku elektronickou poštou, kterou zve na akci ve čtvrtek 6. března do areálu Applu v Cupertinu. Akce se bude konat v konferenčním sálu Apple Town Hall, jenž má poměrně omezený počet míst, proto zřejmě byl zvolen systém pozvánek pro vybrané účastníky, především zástupce médií. Akce začíná v 10:00 pacifického času (vzhledem k časovému posunu by u nás mělo být 19:00).

V pozvánce se píše „Zúčastněte se prosím, abyste se informovali o výhledu vývoje softwaru pro iPhone, včetně vývojářské sady a některých zajímavých nových podnikových funkcí.“

Apple tam zřejmě ukáže, jaké postupy budou třeba pro přípravu a distribuci aplikací, která nepochybně bude probíhat přes iTunes. A z pozvánky plyne, že by měl načrtnout i dlouhodobější obrysy vývoje softwaru pro iPhone.

Otázky vzbuzují ony „zajímavé podnikové funkce“. O tom, že se iPhone zatím moc nehodí do velkých podniků - zejména kvůli omezené podpoře Microsoft Exchange - se mluví od uvedení telefonu na trh. Někteří komentátoři dokonce tvrdí, že iPhone nemá v podnicích místo.

Apple však podle informací ze zákulisí sestavil tým, jehož hlavním cílem je zařídit budoucí spolupráci iPhonu s Exchange a Outlookem, ve čtvrtek tak možná uvidíme první výsledky jeho snažení.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Periferie  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: