Krátké články - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůKrátké články

Dropbox 2.0 – nová verze pro OSX

13. března 2013, 10.13 | Dropbox včera vydal aktualizovaného vylepšeného klienta pro OSX ve verzi 2.0, která přináší nové grafické rozhraní, nové funkce a zpřehlednění sdílení souborů s jinými uživateli.

 

 

 

Chcete se stát novým členem IDIF týmu?

7. března 2013, 19.51 | Mnoho let aktivně působíme po celé České republice, organizujeme vzdělávací a zážitkové kurzy pro zájmové skupiny i jednotlivce a informujeme o novinkách v oblasti fotografie a v dalších oborech, kterými se zabýváme.

 

 

 

iZIN – IDIF vydává nový týdeník!

16. února 2013, 23.00 | IDIF začal vydávat nový internetový magazín o fotografování, videu, grafice, tisku a médiích. Průvodce světem zobrazování, který všem, zejména pak fanouškům, hobby fotografům a fotografkám, stejně jako studentům a studentkám těchto a dalších souvisejících oborů poskytne každý týden nejaktuálnější informace, zajímavé tipy, zábavu i praktické rady, rozhovory, ale také inspiraci.

 

 

 

Google maps pro iOS6 jsou od dnešního dne k dispozici v AppStoru

13. prosince 2012, 16.27 | Apple v iOS6 poprvé odstranil mapovou aplikaci od Googlu a použil svou vlastní, která ovšem dle uživatelů byla a stále ještě je propadákem. Od dnešního dne je však možné vrátit do vašeho iOS zařízení staré dobré Google mapy.

 

 

 

AppleTV: streaming nepodporovaných videoformátů

5. prosince 2012, 13.05 | Také se vám stalo, že máte ve svém počítači videosoubor ve formátu AVI, WMV či jiném, který není podporován AppleTV a chtěli byste jej z počítače streamovat přes AppleTV do vaší televize a nechce se vám jej konvertovat? Poradíme jak na to: AppleTV – jak na streaming nepodporovaných videoformátů z vašeho Maca.

 

 

 

Facebook pro iOS: automatická synchronizace fotografií

4. prosince 2012, 18.41 | Po několika týdnech testování uvolnil Facebook novou funkci synchronizace fotografií pro všechny uživatele s iOS. Facebook pro iOS tedy nyní umožňuje automatickou synchronizaci fotografií.

 

 

 

WD My Book Studio s USB 3.0

16. listopadu 2012, 11.57 | Společnost WD – Western Digital, která se mimo jiné specializuje na externí úložiště a řešení pro digitálně propojenou domácnost, představila novou verzi externího disku My Book Studio. Možnosti rozhraní USB 3.0 jsou nyní rozšířeny i na produktovou řadu My Book Studio a poskytují tak přenos dat až třikrát rychlejší než USB 2.0. Nový disk přináší uživatelům počítačů Mac dále kapacitu až 4 TB, prémiové hliníkové pouzdro a hardwarové šifrování.

 

 

 

Apple iPad mini

29. října 2012, 07.31 | Model čtvrté generace s displejem Retina, výkonnějším čipem A6X, díky kterému má přístroj ještě vyšší provozní rychlosti, vylepšenou digitální videokamerou FaceTime HD a s digitálním fotoaparátem iSight, s velice rychlým bezdrátovým spojením a jeho plně nabitá baterie má výdrž 10 hodin. Nový design „mini“ je o 23 % tenčí a o 53 % lehčí než iPad třetí generace.

 

 

 

Western Digital: My Passport Edge s USB 3.0

12. října 2012, 09.06 | Společnost WD, dceřiná firma Western Digital Corporation, od září pod označením My Passport Edge nabízí svou nejnovější verzi produktové řady přenosných pevných disků, určených jak pro platformu PC, tak i Mac. Externí disky My Passport Edge a My Passport Edge for Mac mají kapacitu paměti 500 GB a rozhraní USB 3.0 pro rychlé ukládání a načítání dat.

 

 

 

Fototrade: Den otevřených dveří "PROFIDAY"

3. října 2012, 10.01 | Společnost Fototrade ve čtvrtek 11. října 2012 pořádá tradiční Den otevřených dveří "PROFIDAY" na tradičním místě – v hotelu ACADEMIC Roztoky u Prahy. Program akce je zaměřen na prezentaci profesionální fotografické techniky značek Hasselblad, Leica, Nikon, Olympus a Tamron, ale i dalších, a připraven tak, aby plně uspokojil jak profesionální, tak amatérské fotografy.

 

 

 

Strana výpisu

2

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: