Springpad 4.0 - uchovávání, organizace a sdílení poznámek opět o krok dál - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

Springpad 4.0 - uchovávání, organizace a sdílení poznámek opět o krok dál

8. dubna 2013, 11.22 | Springpad je cloudová služba pro pořizování, organizaci a sdílení poznámek s přístupem přes webové rozhraní a dále přes klienty pro Android a iOS. S novou verzí 4.0 přišlo výrazně vylepšené uživatelské rozhraní, zrychlení vyhledávání a vylepšení sdílení.

 

Pro přidání nové poznámky stačí stisknout velké tlačítko "+" a je možno okamžitě vložit poznámku či odkaz. Aplikace také ihned nabídne uložení dle typu (film, kniha, hudba, konkrétní místo, úkol, termín či kontakt). Poznámky se poté mohou dále organizovat ve vlastních zápisnících tvořených dle témat či projektů. Tyto zápisníky je také možné dle potřeby sdílet.

 

Vyhledávání Search & Do: Springpad nyní umožňuje přehledné vyhledávání ve sdílených zápisnících vytvořených jinými uživateli. Nabízí vyhledávání v kategoriích (např. kuchařské recepty, čtení, nakupování, cestování atd.) nebo je k dispozici vyhledávání za pomocí klíčových slov.

 

Springpad nyní umožňuje vkládat sdílené sešity na vlastní webové stránky. Stačí v nastavení najít položku Embed Your Notebooks a po kliknutí na tlačítko Get The Code se objeví JavaScript kód, který je pak možné vložit na vlastní stránky.

Springpad se dá také integrovat s Facebookem a Twitterem.

 

 

Springpad je spolu s Evernote zřejmě nejužitečnějším nástrojem na správu, organizaci a sdílení poznámek všeho druhu a rozhodně jej doporučuji vaší pozornosti. Je zdarma ke stažení zde.

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Informace  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: