Apple ukončí prodej svých 24“ a 30“ monitorů - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

Apple ukončí prodej svých 24“ a 30“ monitorů

30. července 2010, 00.00 | Apple oficiálně potvrdil, že své stávající 24“ a 30“ monitory doprodá a poté už bude nabízet pouze nový 27“ LED Cinema Display.

V úterý Apple také oznámil, že v srpnu přijdou nové Macy Pro a v září se začne prodávat 27“ monitor LED Cinema Display. Už tehdy jsme předpokládali, že se současné stolní monitory Applu, tedy 24“ LED Cinema Display a 30“ Cinema HD Display, přestanou nabízet (ostatně 24“ monitor byl v USA mezitím zlevněn o 100 USD) a následně to potvrdil samotný Apple.

V článku Macworldu stručně představující nový 27“ monitor se totiž zmiňuje, že podle viceprezidenta Applu pro marketing hardwaru Davida Moodyho se 24“ a 30“ monitory sice budou prodávat dál, ale jen dokud se nevyčerpají jejich zásoby (jejich výroba zjevně už byla zastavena) a potom v nabídce zůstane pouze nový 27” LED Cinema Display jako jediný firemní samostatný monitor.

To tedy znamená, že již brzy se ti, kdo budou ke svému Macu chtít větší monitor, ale nepřejí si ani lesklý povrch, ani stranový poměr 16:9, budou muset poohlédnout jinde, protože Apple nebude dodávat nic jiného než lesklý 27“ monitor s rozlišením 2 560 x 1 440.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Periferie  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: